• Akcja Nie jest kolorowo

08.11.2022 11:27
      Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce "Nie jest kolorowo" organizowanej przez Stowarzyszenie Traugutt.org mającej na celu pomoc uczniom polskich szkół na Wschodzie.

Wszystkie przybory niezbędne do nauki i zabawy będą przydatne. Artykuły piśmiennicze (długopisy, pióra, ołówki), papiernicze (bloki, zeszyty), plastyczne (kredki, farby, mazaki), a także piórniki i tornistry trafią przed nowym rokiem szkolnym do uczniów i przedszkolaków polskich szkół na Wileńszczyźnie. Zbierane są tylko nowe, nieużywane przybory.

Przedmioty przyniesione w ramach zbiórki można zostawiać w gab. 10a.

• Deklaracja oraz karta aktywności wolontariusza

19.09.2022 10:58
      Jeżeli chcesz zacząć aktywnie działać jako wolontariusz, koniecznie zapoznaj się z zamieszczonymi dokumentami. Pamiętaj również, by wypełnioną deklarację dostarczyć do opiekuna Szkolnego Koła Wolontariuszy.
    • Efekty zbiórki dla zwierząt z Ukrainy

27.03.2022 09:07
      Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, kolejna zbiórka - tym razem na rzecz zwierząt z Ukrainy - zakończyła się sukcesem.
      Bardzo dziękujemy za pomoc!

• Nagroda za udział w międzyszkolnej grze wolontariackiej Termosfera

18.01.2022 10:34
      Wolontariusze z naszej szkoły zostali nagrodzeni za udział w międzyszkolnej grze wolontariackiej Termosfera.

Szkolne Koło Wolontariuszy działające w naszej szkole, zostało nagrodzone za udział w wolontariackiej grze międzyszkolnej Termosfera w roku szkolnym 2020/2021. Cieszymy się z docenienia zaangażowania naszych Wolontariuszy i przypominamy, że również w tym roku szkolnym czynnie bierzemy udział w działaniach związanych z Termosferą.

Zainteresowanych uczniów zapraszamy na kanał Discord, gdzie można na bieżąco śledzić aktualne zadania i misje Termosfery.

• Interaktywne wyzwania edukacyjne

27.11.2021 17:39
      PROPOZYCJA PRACY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
      Drodzy Wolontariusze! Już drugi rok z rzędu proponujemy Wam wzięcie udziału w konkursie dla wolontariuszy. Jest on profesjonalnie organizowany przez Fundację Green Island. Szczegółów dowiecie się z plakatu i na ich stronie.
      UWAGA! Konkurs jest płatny, wymaga też wiele wysiłku, ale za to do otrzymania nawet 30 godzin.
      W ubiegłym roku szkolnym dwóch uczniów z tego skorzystało. Spróbujcie i Wy!