Oddziały przedszkolne 2019

"Motylki" z OP na ul. Kochanowskiego z wizytą w Przedsiębiorstwie "WiK".

03.03.2020 22:51
      W dniu 2.03.2020r. dzieci z grupy "Motylki" z OP na ul. Kochanowskiego udały się do Przedsiębiorstwa "WiK" w Pruszczu Gdańskim. Organizatorzy spotkania opowiedzieli dzieciom o tym, jak ważna jest woda w naszym życiu i jak można ją oszczędzać. Zobaczyły sposoby oczyszczania i gromadzenia wody na prezentacji multimedialnej, a także "na żywo"- zostały oprowadzone po terenie Przedsiębiorstwa. Serdecznie dziękuję Panom: Sławomirowi Stachowiczowi i Maciejowi Kopisiowi za oprowadzenie grupy, Pani Mai za upominki dla dzieci, a tacie Fabiana - Panu Kowalskiemu za pomoc w organizacji wycieczki. Wychowawca- Zofia Gilewska.

Dogoterapia "Krasnale", "Motylki" i "Jeżyki" z OP na ul. Kochanowskiego.

03.03.2020 22:43
      W piątek 28.02.2020r. dzieci z grup "Krasnale", "Motylki" i "Jeżyki" miały okazję, dzięki swoim Rodzicom uczestniczyć w zajęciach Dogoterapii. Tym razem tematyką było odpowiednie żywienie psów, ich leczenie i pielęgnacja. dziękujemy Pani Kamili i pieskowi Vivi !!!

Spotkanie z panem Dariuszem Skolimowskim w OP na ul. Kochanowskiego.

03.03.2020 21:50
      W dniu 21 lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z podróżnikiem i alpinistą Panem Dariuszem Skolimowskim. Pierwszym Polakiem, który sam i do tego jeszcze zimą zdobył szczyt Newtontoppen na Spitsbergenie. Dzieci miały okazję posłuchać opowieści z niezwykłej przygody, obejrzeć prezentacje multimedialną i sprzęt oraz wyposażenie, które było niezbędne w tej wyprawie. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas. Organizator spotkania: Beata Kisiel

Bal karnawałowy w OP na ul. Kochanowskiego 8.

03.03.2020 21:20
      W dniu 19 lutego 2020 r. dzieci z OP na ul. Kochanowskiego bawiły się od rana na balu karnawałowym. Atrakcję, której tematem głównym był "Dziki Zachód" przygotowała dla nich nasza Rada Rodziców- dziękujemy!!!

Pani Higienistka z gabinetu stomatologicznego w grupie "Motylki" z OP na Kochanowskiego

03.03.2020 21:12
      W dniu 18.02.2020 Pani Higienistka z gabinetu stomatologicznego przeprowadziła w grupie ":Motylki" z OP na Kochanowskiego zajęcie "O ząbkach". Dzieci dowiedziały się jak często i w jaki sposób należy myć zęby. Same praktycznie spróbowały prawidłowych ruchów szczoteczką. Mogły poklasyfikować produkty spożywcze na zdrowe i te, które mogą zaszkodzić naszemu pięknemu uśmiechowi oraz pobawić się w gabinet stomatologiczny. Bardzo dziękujemy Pani Justynie- (prywatnie mamie naszej Amelki ) za przeprowadzone zajęcie i prezenty, dzięki którym dzieci będą mogły lepiej zadbać o swoją jamę ustną. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie będą się lepiej czuły na kontrolnych wizytach u dentysty. Wychowawca: Zofia Gilewska.