• Weź zagłosuj

• Weź udział w konkursie

Przygotuj samodzielnie lub zespołowo akcję, która zachęci jak największą liczbę osób do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.

To Ty decydujesz o formie inicjatywy zachęcającej do głosowania. Możesz przeprowadzić kampanię w mediach społecznościowych lub akcję społeczną w “realu”.

Mieszkasz lub uczysz się na terenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot? Szczegóły konkursu tutaj. Na terenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot czyli gdzie??

• Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,
            w związku z zaistniałą sytuacją, dalszego strajku, informuję, że od dnia 24 kwietnia 2019 r. do 26 kwietnia 2019 r. obowiązuje zawieszenie zajęć dla uczniów.
            Paweł Biesiekierski

• Komunikat Dyrektora Szkoły - oddziały przedszkolne.

• Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim informuje, że z dniem 24 kwietnia 2019 r. (środa) zakończy się przerwa w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych. W związku z powyższym, wszystkie dzieci oddziałów przedszkolnych, w tym zerówek, od tego dnia będą uczestniczyły w zajęciach. Kochanowskiego 8 funkcjonuje normalnie, natomiast do zakończenia protestu zajęcia w zerówkach będą prowadzone przez nauczycieli zastępujących wychowawców.

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie,

informujemy, że egzaminy ósmoklasisty odbędą się zgodnie z harmonogramem:

1. język polski - 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) - godz. 900

2. matematyka - 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) - godz. 900

3. język obcy nowożytny - 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 900

Uprzejmie prosimy wszystkich uczniów klas ósmych o przybycie do szkoły na godzinę 8:00. Zabierzcie ze sobą legitymację, długopis z czarnym wkładem oraz dodatkowo we wtorek linijkę. Możecie ze sobą zabrać małą butelkę wody. Pamiętajcie, że obowiązuje zakaz wnoszenia na salę egzaminacyjną urządzeń telekomunikacyjnych. Wszelkie urządzenia możecie pozostawić w sekretariacie szkoły. Poniżej sale gdzie się spotykamy:

klasa 8A - sala 14

klasa 8B - sala 10

klasa 8C - sala 12

klasa 8D - sala 15

Trzymamy za Was kciuki, życzymy powodzenia. Jesteśmy z Wami.

im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

• Komunikat Dyrektora Szkoły.

• Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

w naszej szkole wciąż trwa akcja protestacyjna. Przypominam, że dla uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej oraz klas III oddziałów gimnazjalnych na terenie Szkoły odbywają się zajęcia organizowane przez CKiS.

W oddziałach przedszkolnych nadal obowiązuje przerawa w ich funkcjonowaniu.

Dziękujemy za wyrozumiałość, wsparcie i motywację w tych trudnych chwilach.

Z wyrazami szacunku

Paweł Biesiekierski - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

• Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

Dyrektor Szkoły informuje, że egzaminy gimnazjalne odbędą się zgodnie z harmonogramem.

Jednocześnie bardzo proszę wszystkich uczniów o przybycie jutro do szkoły na godzinę 8:15.

Nie zapomnijcie o stroju galowym, legitymacjach szkolnych, czarnych długopisach oraz w czwartek o linijkach. Pamiętajcie, że obowiązuje zakaz wnoszenia na salę egzaminacyjną urządzeń telekomunikacyjnych.

Powodzenia !!!

im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

• Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

uprzejmie informuję, że pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim przystąpili do strajku. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o pomoc w zapewnieniu opieki we własnym zakresie. Jak wcześniej wspomniałem w poniższych komunikatach, dla uczniów klas I-VIII i oddziałów gimnazjalnych, w sali gimnastycznej, będą odbywały się zajęcia organizowane przez CKiS. Jedynym kryterium uczestnictwa w tych zajęciach jest wypełnienie stosownego oświadczenia, które umieściłem na stronie szkoły ( www.sp4gda.edupage.org). W najbliższym czasie, na bieżąco, będę Państwo informował o sytuacji.

im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim

• Współpraca międzynarodowa

• Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do współpracy w międzynarodowym spotkaniu w naszej partnerskiej szkole w Debreczynie (Węgry). Spotkanie pt. „YOUROPE: You in Europe” dotyczy Europy – jej historii, dnia dzisiejszego i przyszłości.
        • III Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny

• W dniu 4 kwietnia 2019r. odbył się III Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny pod hasłem "Życie i działalność naukowa Marii Skłodowskiej - Curie" o zasięgu powiatowym.
            Zwycięzcą został uczeń naszej szkoły - Dominik Smater! Gratulacje!!