Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Jeżyki z OP na ul. Kochanowskiego na wycieczce do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

W dniu 15 maja 2019 r. grupa "Jeżyki" udała się wraz ze swoimi paniami do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Organizatorem naszych atrakcji na lotnisku był tata jednego z  wychowanków - Leona. Dzieci miały okazję zobaczyć jak startują i lądują samoloty pasażerskie, obejrzały sprzęt strażacki, dowiedziały się jak odstrasza sie ptaki i zwierzynę z terenu lotniska i jak ważne jest bezpieczeństwo na jego terenie. Bardzo miłym akcentem był poczęstunek zorganizowany przez mamę Leona, a zwłaszcza domowe ciasto oraz pamiątki, które dzieci otrzymały na zakończenie wizyty. Za wszystko serdecznie dziękują - dzieci oraz Zofia Gilewska i Katarzyna Nojmyler - wychowawczynie grupy.