Rada Rodziców Skład prezydium Składki i finanse 2018/2019 Aktualności Rady Rodziców Wydarzenia Sprawozdanie za rok szkolny 2018/2019 Dokumenty 2019/2020 Terminarz

Aktualności Rady Rodziców

Krótkie podsumowanie finansów Rady Rodziców na dzień 18.02.2020

Suma zebranych wpłat 17.209 zł

Dofinansowania imprez szkolnych na łączną kwotę 12.800 zł m.in. na:

• pasowanie na ucznia,
  • konkursy szkolne na wnioski nauczycieli,
  • zawody sportowe,
  • zakup szafek szkolnych,
  • organizacja Balu Karnawałowego
  • Żywe Lekcje Historii

Darowizny pozyskane przez RR - 900 zł,

• 500zł -  przekazane na doposażenie Sali Doświadczania Świata
  • 400 zł -darowizna celowa na klasy I-III

W dniu dzisiejszym zostały zaakceptowane kolejne wnioski na dofinansowanie imprez szkolnych na kwotę: 1.930 zł

Zachęcamy Państwa do dalszych wpłat i współpracy z Radą Rodziców.

Alicja Kropidłowska

W dniu 18.02.2020 o godz.17 w szkole odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców. Jeśli maja Państwa pytania lub sprawy związane z działaniem Rady Rodziców to również zapraszamy.

Kolejne spotkanie odbędzie się w marcu podczas wywiadowek w terminie 9, 10, 11 marca. :)

Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele, Kochani Uczniowie i Rodzice,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu w imieniu swoim i całej Rady Rodziców nadziei, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy i herbaty, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych,odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Witam
Przypominam, że będę w szkole w dniach 17.12 (wtorek w godz. 10-12) oraz 19.12 czwartek - godz. 15.30- 17 w sekretariacie.

Proszę o rozliczanie się ze zdjęć, dofinansowanań oraz załatwianie wszelkich spraw z Radą Rodziców
W razie pytań proszę o kontakt mailowy radarodzicow_sp4@wp.pl

Szanowni Państwo,

w dniach 12 - 15 listopada odbędą się sesje zdjęciowe dla naszych uczniów. Druki zamówień na zdjęcia dostępne są u wychowawców klas.

Komunikat RR

Jako Rada Rodziców prosimy rodziców o przypominanie dzieciom o konieczności zmiany obuwia szczególnie w okresie  jesionno-zimowym.

W dniu 12.11.2019 o godz.17.30 odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców.

Jeśli mają Państwo jakieś zapytania, prosimy je kierować na maila radarodzicow_sp4@wp.pl

Drodzy Nauczyciele
Przy portierni znajduje się już skrzynka, do której mogą Państwo wrzucać wnioski i inne wiadomości do RR. Na skrzynce jest rozpiska z terminarzem.

Wnioski do pobrania są na portierni, sekretariacie i ze strony szkoły.

Przypominam, że  wnioski na październik będą rozpatrywane jutro i kolejne na październik nie będą rozpatrywane wstecznie.

Następne wnioski będą zbierane do 5 listopada i rozpatrywane do 10 listopada.

Przewodnicząca RR

KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców w dniu 10.10.2019 o godz.17, które odbędzie się w szkolnej stołówce. Zebranie zwołane jest w celu wysłuchania Państwa wolnych wniosków, które będziemy mogli dalej realizować przy współpracy z Dyrekcją i Nauczycielami.

Przewodnicząca RR