• Aktualności Rady Rodziców

W dniu 18. lutego 2021r.  godz. 16.30 w sali nr 15 odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, wnioski i pytania.  Zapraszamy również Nauczycieli- będzie możliwość rozliczenia wniosków. Czekamy na Państwa do godz. 17.45 :)

Głosujemy na naszą szkołę!

Otwórz link poniżej i oddaj głos na SP4 w Pruszczu Gdańskim.

Głosujemy od 14 do 30 listopada. Można oddać 1 głos dziennie z jednego maila. Następnie potwierdzić oddany głos. Walczymy o sprzęt sportowy dla szkoły i szkolenia dla nauczycieli.

Łapki w górę i głosujemy :)

Szanowni Państwo,

w dniach 12 - 15 listopada odbędą się sesje zdjęciowe dla naszych uczniów. Druki zamówień na zdjęcia dostępne są u wychowawców klas.

Komunikat RR

Jako Rada Rodziców prosimy rodziców o przypominanie dzieciom o konieczności zmiany obuwia szczególnie w okresie  jesionno-zimowym.

W dniu 12.11.2019 o godz.17.30 odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców.

Jeśli mają Państwo jakieś zapytania, prosimy je kierować na maila radarodzicow_sp4@wp.pl

Drodzy Nauczyciele
          Przy portierni znajduje się już skrzynka, do której mogą Państwo wrzucać wnioski i inne wiadomości do RR. Na skrzynce jest rozpiska z terminarzem.

Wnioski do pobrania są na portierni, sekretariacie i ze strony szkoły.

Przypominam, że  wnioski na październik będą rozpatrywane jutro i kolejne na październik nie będą rozpatrywane wstecznie.

Następne wnioski będą zbierane do 5 listopada i rozpatrywane do 10 listopada.

Przewodnicząca RR
          Alicja Kropidłowska

KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców w dniu 10.10.2019 o godz.17, które odbędzie się w szkolnej stołówce. Zebranie zwołane jest w celu wysłuchania Państwa wolnych wniosków, które będziemy mogli dalej realizować przy współpracy z Dyrekcją i Nauczycielami.

Przewodnicząca RR

Alicja Kropidłowska