Rada Rodziców Skład prezydium Składki i finanse 2018/2019 Aktualności Rady Rodziców Wydarzenia Sprawozdanie za rok szkolny 2018/2019 Dokumenty 2019/2020 Terminarz

Aktualności Rady Rodziców

Poniżej przedsatawiam Państwu skrócone sprawozdanie finansowe RR za rok 2019/2020 . W dokumnetach można odnależć plik w formacie xls.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli klas na walne zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 28.09.2020 g. 17.30 na dużej sali gimnmastycznej.

Zapraszamy.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Drodzy Rodzice

Przed Wami kolejny rok szkolny, dlatego jako Rada Rodziców chcielibyśmy zaproponować Wam kilka opcji ubezpieczenia NNW.

1.Dzień dobry,

z przyjemnością przedstawiam jedną z najlepszych ofert ubezpieczenia NNW dla uczniów  które zabezpiecza dziecko przez cały rok , w szkole i poza szkołą, podczas roku szkolnego jak i  wakacji.

Zapraszam do kontaktu osobistego pod numerem telefonu Renata Górska 608 46 47 49

Można też samodzielnie zapoznać się z możliwościami poprzez poniższy link:

2. Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiam ofertę ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży.

Zawarcie ubezpieczenia jest bardzo proste i opisane w kilku krokach
poniżej:
1. Wejdź na stronę https://www.nowaklasa.pl/
2. Kliknij przycisk "Ubezpiecz swoje dziecko start"
3. Wpisz kod: GDA12
4. Kliknij: dodaj dziecko i wybierz wariant ubezpieczenia , kliknij
dodaj oraz przejdź dalej, wpisz dane dziecka (ubezpieczonego) oraz dane
rodzica. Jeżeli chcesz ubezpieczyć więcej niż jedno dziecko dodaj
kolejne aby system naliczył 25% zniżki
5. Zaznacz niezbędne zgody i kliknij: kupuję ubezpieczenie
5. Opłać składkę online
Certyfikat ubezpieczenia otrzymasz mailem
Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami:
KOGA Turystyka i Ubezpieczenia Iwona Świlska
Wojska Polskiego 16
Pruszcz Gdański

3. Szanowni Państwo,

bardzo dziękuję za zainteresowanie ofertą ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Twoje Dziecko dla placówek oświatowych.

Przesyłam link do formularza elektronicznego, który umożliwi dołączenie dziecka do ubezpieczenia:

Kamil Banasik

4. Szanowni Państwo!

W załączeniu przesyłam Państwu ofertę wirtualną ubezpieczenia grupowego NNW uczniów Towarzystwa INTER RISK.

Po wejściu na stronę https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline i wpisaniu specjalnego kodu ID klienta phtvh przyznanego szkole, rodzic ma możliwość wyboru ubezpieczenia z 5-ciu wariantów oferty w różnych atrakcyjnych cenowo opcjach. Po opłaceniu polisy on-line otrzyma na podany adres mail lub SMSem certyfikat ubezpieczenia.

Bartosik Zofia tel. 603 948 792

Wyniki Konkursu rady rodziców za 100% wpłat:

I miejsce 6 d,

II miejsce 6 a

III miejsce 2 a

Film z losowania:

Przypominamy :)

Krótkie podsumowanie finansów Rady Rodziców na dzień 18.02.2020

Suma zebranych wpłat 17.209 zł

Dofinansowania imprez szkolnych na łączną kwotę 12.800 zł m.in. na:

• pasowanie na ucznia,
  • konkursy szkolne na wnioski nauczycieli,
  • zawody sportowe,
  • zakup szafek szkolnych,
  • organizacja Balu Karnawałowego
  • Żywe Lekcje Historii

Darowizny pozyskane przez RR - 900 zł,

• 500zł -  przekazane na doposażenie Sali Doświadczania Świata
  • 400 zł -darowizna celowa na klasy I-III

W dniu dzisiejszym zostały zaakceptowane kolejne wnioski na dofinansowanie imprez szkolnych na kwotę: 1.930 zł

Zachęcamy Państwa do dalszych wpłat i współpracy z Radą Rodziców.

Alicja Kropidłowska

W dniu 18.02.2020 o godz.17 w szkole odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców. Jeśli maja Państwa pytania lub sprawy związane z działaniem Rady Rodziców to również zapraszamy.

Kolejne spotkanie odbędzie się w marcu podczas wywiadowek w terminie 9, 10, 11 marca. :)

Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele, Kochani Uczniowie i Rodzice,
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu w imieniu swoim i całej Rady Rodziców nadziei, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy i herbaty, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych,odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Witam
Przypominam, że będę w szkole w dniach 17.12 (wtorek w godz. 10-12) oraz 19.12 czwartek - godz. 15.30- 17 w sekretariacie.

Proszę o rozliczanie się ze zdjęć, dofinansowanań oraz załatwianie wszelkich spraw z Radą Rodziców
W razie pytań proszę o kontakt mailowy radarodzicow_sp4@wp.pl

Szanowni Państwo,

w dniach 12 - 15 listopada odbędą się sesje zdjęciowe dla naszych uczniów. Druki zamówień na zdjęcia dostępne są u wychowawców klas.

Komunikat RR

Jako Rada Rodziców prosimy rodziców o przypominanie dzieciom o konieczności zmiany obuwia szczególnie w okresie  jesionno-zimowym.

W dniu 12.11.2019 o godz.17.30 odbędzie się zebranie Prezydium Rady Rodziców.

Jeśli mają Państwo jakieś zapytania, prosimy je kierować na maila radarodzicow_sp4@wp.pl

Drodzy Nauczyciele
Przy portierni znajduje się już skrzynka, do której mogą Państwo wrzucać wnioski i inne wiadomości do RR. Na skrzynce jest rozpiska z terminarzem.

Wnioski do pobrania są na portierni, sekretariacie i ze strony szkoły.

Przypominam, że  wnioski na październik będą rozpatrywane jutro i kolejne na październik nie będą rozpatrywane wstecznie.

Następne wnioski będą zbierane do 5 listopada i rozpatrywane do 10 listopada.

Przewodnicząca RR

KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszamy na Walne Zebranie Przedstawicieli Rady Rodziców w dniu 10.10.2019 o godz.17, które odbędzie się w szkolnej stołówce. Zebranie zwołane jest w celu wysłuchania Państwa wolnych wniosków, które będziemy mogli dalej realizować przy współpracy z Dyrekcją i Nauczycielami.

Przewodnicząca RR