• Odpłatność za posiłki

Odpłatność za posiłki w roku szkolnym 2023/2024

1. Wysokość opłat za posiłki ustalona została przez Dyrektora szkoły w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę.
          2. Kalkulacja kosztu za obiad dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły uwzględnia wyłącznie wartość artykułów żywnościowych niezbędnych do przygotowania posiłku. Koszt jednego obiadu ustalono na kwotę 4,50 zł (słownie: cztery złote 50/100).
          3. Kalkulacja kosztu za obiad wydawany pracownikowi pedagogicznemu szkoły uwzględnia koszty wynagrodzeń pracowników, składek naliczanych od tych wynagrodzeń oraz wszystkie pochodne, a także koszty utrzymania stołówki (koszty energii elektrycznej i gazowej, dostawy wody i odbioru ścieków).
          4. W sytuacji wzrostu ceny produktów, koszty posiłków mogą także ulec zmianie. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się zmiany odpłatności w trakcie roku szkolnego,  po przekazaniu korzystającym ze stołówki stosownej informacji z miesięcznym wyprzedzeniem.
          5. Zapisy na posiłki przez złożenie Umowy przyjmuje  intendent stołówki szkolnej  lub Panie w portierni szkoły     w godzinach od 700  do 1100.
          • 6. Brak terminowej wpłaty, będzie skutkował nieotrzymaniem posiłku w kolejnym miesiącu przez ucznia.

7.KARTY OBIADOWE - uczniowie odbierają na przerwach przed obiadem w stołówce szkolnej.

ROK SZKOLNY 2023/2024

KOSZT JEDNEGO OBIADU DLA UCZNIA

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 WYNOSI 4,50 zł.

UWAGA !!!

PROSZĘ O TERMINOWE WPŁATY ZA OBIADY !!!

Zwracam się z uprzejmą prośba do osób dokonujących opłaty za obiady w formie przelewu, aby w tytule umieszczały:   nazwisko, imię i koniecznie klasę lubgrupę