• WIECZÓR MUZYKI MORSKIEJ

• Dnia 5 czerwca odbył się pierwszy Wieczór Muzyki Morskiej w naszej szkole. ⛵️ 🛶 Był on kolejnym wyzwaniem realizowanym przez naszych uczniów i nauczycieli w ramach Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej, do którego przystąpiliśmy w bieżącym roku szkolnym. Podczas koncertu słuchaliśmy znanych i lubianych ballady i innych piosenek morskich. Mogliśmy również podziwiać tańce do muzyki filmowej w wykonaniu naszych uczniów. 👯‍♀️ 🕺 Najmłodsi wykonawcy z klasy Ie, Ib, IId, IIb, IIc, IIIf, IIIC zaprezentowali się w niesamowitych strojach marynarzy i piratów. Starsi uczniowie swoje utwory wykonywali przy akompaniamencie gitar, skrzypiec i akordeonu. Śpiew artystów, instrumenty oraz łatwe i znane teksty piosenek wprowadziły publiczność w niesamowity klimat i zachęcały do wspólnego śpiewu. Muzyczny wieczór dał także możliwość poznania historii utworów oraz ich autorów. Bardzo dziękujemy organizatorkom wieczoru pani Magdalenie Jakiel, Helenie Janikowskiej, Marcinowi Jankowi oraz wychowawcom klas edukacji wczesnoszkolnej, którzy przygotowali swoich uczniów do występu.

Wasza SP4😃

• Mistrzostwa Szkół Podstawowych Pruszcza Gdańskiego w Rugby Tag.

• 31 maja odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Pruszcza Gdańskiego w Rugby Tag.
            Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa wspaniałych sportowców - aż 68 osób ruszyło na zawody do SP1 ❣❣❣
            Konkurowaliśmy w dwóch grupach wiekowych:
             klasy I - III i klasy IV - VI
            Żadna inna szkoła nie odważyła się z nami zmierzyć 😉
            Rozegraliśmy więc towarzyski turniej między swoimi 😊😊😊
            Kolejność turnieju:
            Klasy  I-III :
            1.Lechia
            2.Kiełbaski
            3.LG
            4. Gepardy
            5. Arbuzy
            Klasy IV-VI :
            1. FC
            2. Czarni
            3. Hakerki
            Na miejscu 4 zremisowały:
            Wiewiórki, Szybkie Koguty i Adidas
            Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom, organizatorom i opiekunkom❤❤❤

• Szalony Dzień Dziecka

• I jeszcze trochę zdjęć z szalonego Dnia Dziecka. Atrakcji było moc….🤩💥jak widać na zdjęciach. Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie nasza wyjątkowa Rada Rodziców.👏Wasza SP4😃

• Szkolny Konkurs "Pierwsza pomoc przedmedyczna"

• Dnia 30 maja 2023 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczniom klas ósmych, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie Edukacji dla bezpieczeństwa „Pierwsza pomoc przedmedyczna”.
            Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Ewa Bylicka kl. 8 F
            II miejsce – Maciej Szymczak kl. 8 E
            III miejsce – Paulina Krawisz kl. 8 H

Uczniowie wyróżnieni:

Jędrzej Kasiński kl. 8 H
            Marcel Flejszman kl. 8 E
            Agata Lewandowska kl. 8 F
            Karolina Kaczmarczyk kl. 8
            Mateusz Orzłowski kl. 8 H
            Tomasz Farmas kl. 8 E

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.
            Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
            Dziękujemy p. Elżbiecie Lotko – Malkiewicz za zorganizowanie konkursu.
            Wasza SP4

• Mecz siatkówki Polska-Ukraina

• W Dniu Dziecka rozegrany został mecz siatkówki Polska- Ukraina, pomiędzy uczniami naszej szkoły.
            Mecz, po zaciętej walce i wielkich emocjach zawodników i kibiców, wygrała drużyna Ukrainy 2:1.
            Dziękujemy p. Ewie Dymkowskiej za organizację meczu, a młodzieży gratulujemy zaangażowania!!!
            Wasza SP4 ❤️