• VII Międzyszkolny Konkurs Chemiczno-Fizyczny

Konkurs umożliwia odkrywanie uzdolnień młodzieży, popularyzuje nauki ścisłe wśród młodzieży, rozwija zainteresowania fizyczne i chemiczne, oraz przybliża młodzieży życie i działalność naukową osób ważnych dla rozwoju nauk ścisłych.

Konkurs jest umieszczony na liście zawodów wiedzy, ogłoszanej przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku, które są uwzględniane przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2024/2025.

Honorowy Patronat nad konkursem, już po raz kolejny, objął p. Janusz Wróbel - Burmistrz Pruszcza Gdańskiego oraz Starosta Gdański - p. Marian Cichon.

Tegoroczny finał konkursu odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

wraz z organizatorami:

Magdaleną Jakiel

Joanną Konerą

Renatą Lech

• Ważne terminy

• 11.03.2024 r. - zgłoszenie szkoły do udziału w konkursie
          • 31.03.2024 r. - przesłanie do zgłoszonych szkół szczegółów organizacji konkursu
          • 08.04.2024 r. - przesłanie imiennego zgłoszenia uczestyników i opiekunów
          • 18.04.2024 r. - finał konkursu w SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
        • Szkoły zgłoszone do konkursu 2024 r.

• 1. Szkoła Podstawowa w Straszynie

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim