• Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.
        • Napoleon Bonaparte

V Międzyszkolny Konkurs
      Chemiczno-Fizyczny

W bieżącym roku szkolnym 2021/2022 serdecznie zapraszamy uczniów klas  VII i VIII szkół podstawowych powiatu gdańskiego do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Chemiczno – Fizycznym organizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim o zasięgu powiatowym.

Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Pruszcza Gdańskiego p. Janusz Wróbel oraz Starosta Gdański - p. Marian Cichon.

Konkurs stwarza uczniom możliwość rozwijania i poszerzania wiadomości i umiejętności z zakresu przedmiotów ścisłych oraz przybliży młodzieży życie i działalność naukową Ignacego Łukasiewicza.

Tegoroczny konkurs odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia szkoły do udziału w konkursie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
      wraz z organizatorami: