• Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać.
        • Napoleon Bonaparte

VI Międzyszkolny Konkurs
      Chemiczno-Fizyczny

W bieżącym roku szkolnym 2022/2023 serdecznie zapraszamy uczniów klas  VII i VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego do udziału w VI Międzyszkolnym Konkursie Chemiczno – Fizycznym organizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim o zasięgu wojewódzkim.
      Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Gdański p. Marian Cichon oraz Burmistrz Pruszcza Gdańskiego - p. Janusz Wróbel.

Konkurs stwarza uczniom możliwość rozwijania i poszerzania wiadomości i umiejętności z zakresu przedmiotów ścisłych oraz przybliży młodzieży życie i działalność naukową Mieczysława Wolfke.

Tegoroczny konkurs odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia szkoły do udziału w konkursie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
      wraz z organizatorami:
      Renatą Lech i Renatą Freda

• Patronat

•  Kontakt

• Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim Godziny pracy sekretariatu: ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
      • sekretariat@sp4gda.pl
      • 58 682-20-24 58 682-10-48
      • ul. Kasprowicza 16 83-000 Pruszcz Gdański 83-000 Pruszcz Gdański Poland
      • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4 ul. Jana Kochanowskiego 8 83-000 Pruszcz Gdański tel. 58 682-35-75 e-mail: op@sp4gda.pl
  • Metamorfozy szkoły