Nowy sprzęt z Laboratoriów Przyszłości w odświeżonej pracowni informatycznej

20.09.2022 08:17
      Uczniowie będą pracować nie tylko na najlepszym sprzęcie, ale także w komfortowych warunkach. Trzy najnowsze drukarki Zortrax 3d, skaner 3d, roboty i klocki do programowania. Wszystko to dzięki udziałowi naszej szkoły w programie Laboratoria Przyszłości

Nasza szkoła wzbogaciła się o kolejną nowocześnie wyposażoną salę. Jest to kompleksowo stworzona od podstaw sala do lekcji informatyki w najnowocześniejszym standardzie. Uczniowie będą pracować nie tylko na najlepszym sprzęcie, ale także w komfortowych warunkach.

Nowe wyposażenie sali to m.in. najnowsze drukarki 3d  Zortrax M200, skaner 3d Shining, roboty (Photon) i klocki do programowania Lego. Wszystko to dzięki udziałowi naszej szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

Laboratoria Przyszłości

11.09.2022 16:37
      Nasza szkoła uczestniczy w programie Laboratoria Przyszłości!

•  Kontakt

• sekretariat@sp4gda.pl