• Koła zainteresowań

    •  KOŁA ZAINTERESOWAŃ PROWADZONE  W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

       

      Klasy 1-3

       

      Nauczyciel

      (imię i nazwisko)

      uczestnicy (klasy)

      ustalony termin zajęć

      (dzień, godzina)

      sala lekcyjna

      Joanna Moczinska

      1a

      wtorek 13.45 - 14.30.

      204

      Katarzyna Sawicka

      1b

      wtorek 14.40-15.25

      214

      Katarzyna Rozenkiewicz

      1c

      wtorek 13.45 - 14.30

      213

      Magda Gruca

      1d

      środa 13:45-14:30

      213

      Wioletta Marek

      1e

      czwartek 14:40-15:25

      214

      Natalia Badźmierowska

      1f

      poniedziałek 14:40-15:25

      204

      Joanna Krawiec

      2a

      czwartek 10.45-11.30

      208

      Ewa Skrzypkowska

      2b

      poniedziałek 13:45-14:30

      215

      Aneta Młodowchowska

      2c

      czwartek, 13:45 - 14:30

      205

      Anna Kocel

      2d

      poniedziałek 15.35-16.20

      sala judo

      Sylwia Dziak

      2e

      poniedziałek, 11.50-12.35

      213

      Marzena Kabzińska

      3a

      piątek, 12:50-13:35

      211

      Stella Żmijewska

      3b

      czwartek 13.45- 14.30

      203

      Jolanta Czyżewska

      3c

      środa 14.40 - 15.25

      203

      Magdalena Krzystoń

      3d

      wtorek 15.35-16.20

      215

      Agnieszka Koronowska

      3e

      środa, 7:05 - 7:50

      20

      Daria Kwiatkowska

      3f

      czwartek, 13:45 - 14:30

      211

       

      Klasy 4-8

       

      Poziom

      Nauczyciel

      (imię i nazwisko)

      Rodzaj zajęć

      Uczestnicy

      (klasy)

      Ustalony termin zajęć

      (dzień, godzina)

      Sala lekcyjna

      klasy 4

      Piotr Moskwa

      przyrodnicze

      4 A - F

      wtorek, 8.00 - 8.45

      109

      Anna Kokoszyńska

      historyczne

      4B, 4D

      środa, 8.00 - 8.45

      118

      Beata Kwaśniewska

      polonistyczne

      4C

      czwartek, 13.45 - 14.30

      101

      Janina Wszelaka-Zachłowska

      językowe

      4D

      poniedziałek, 15.35 -16.20

      113

      Magdalena Jakiel

      matematyczne

      4E

      poniedziałek, 14.40 -15.25

      106

      Anna Studzińska

      informatyczne

      4F

      piątek, 13.45 -14.30

      14

      klasy 5

      Elżbieta Lotko-Malkiewicz

      przyrodnicze

      5A

      środa, 13.45 - 14.30 

      122

      Krzysztof Wasiewski

      matematyczne

      5B i 5 E

      poniedziałek, 8:00 - 8:45

      105

      Andrzej Zych

      informatyczne

      5C

      poniedziałek, 8.00-8.45

      13

      Małgorzata Kupiec

      polonistyczne

      5D

      wtorek 11.50 - 12.35

      sala filmowa

      Iwona Hajdel-Miazga

      plastyczne

      5E

      czwartek 14.40 - 15.25

      18

      klasy 6

      Magdalena Januszewska

      koło biologiczne dla kl. 6

      6A

      wtorek, 7.05 - 7.50

      22

      Katarzyna Bławat

      językowe

      6B

      wtorek, 13.45 - 14.30

      13A

      Marcin Janek

      chór szkolny

      6C

      poniedziałek, 14.40 - 15.25

      121

      Monika Jaworska

      polonistyczne

      6D

      wtorek, 8.00 - 8.45

      122

      Elżbieta Lotko-Malkiewicz

      przyrodnicze

      6E

      czwartek, 11.50 - 12.35

      113

      klasy 8

      Marta Dobecka

      językowe

      8A,8E

      piątek, 14.40 - 15.25

      116a

      Małgorzata Pniewska

      polonistyczne

      8A

      czwartek, 7.05 - 7.50

      104

      Karina Hennig

      polonistyczne

      8B

      wtorek, 8.00 - 8.45

      104

      Joanna Konera

      matematyczne

      8B

      czwartek, 14.40 - 15.25

      108

      Krzysztof Wasiewski

      matematyczne

      8C

      czwartek, 14.40 - 15.25

      105

      Anna Łajkowska

      polonistyczne

      8C

      poniedziałek, 8.00 - 8.45

      103

      Anna Łajkowska

      polonistyczne

      8D

      środa, 8.00 - 8.45

       

      Anna Tracz

      językowe

      8D

      poniedziałek, 8.50 - 9.40

      116

      Beata Kwaśniewska

      polonistyczne

      8E

      czwartek, 14.40 - 15.25

      101

      Dorota Orłowska

      matematyczne

      8E

      wtorek, 08.00 - 08.45

      106

      Magdalena Ślozowska

      polonistyczne

      8F

      wtorek, 14.40 - 15.25

      107

      Priebe Barbara

      matematyczne

      8F

      czwartek, 8.00 - 8.45

      20

      Magdalena Ślozowska

      polonistyczne

      8G

      piątek, 8.00 - 8.45

      20

      Anna Lewandowska

      matematyczne

      8G

      środa, 13.45 - 14.30

      15

      Joanna Leśnikowska

      językowe

      8H

      środa, 8.00 - 8.45

      106

      Małgorzata Pniewska

      polonistyczne

      8H

      wtorek, 8.00 - 8.45

      104

       

       

       

    • brak danych
    •  Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 4
      • sekretariat@sp4gda.pl
      • 58 682-20-24 58 682-10-48
      • ul. Kasprowicza 16 83-000 Pruszcz Gdański 83-000 Pruszcz Gdański Poland
  • Metamorfozy szkoły

      brak danych