Międzyszkolny Konkurs Chemiczno - Fizyczny

Międzyszkolny konkurs chemiczno-fizyczny

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CHEMICZNO-FIZYCZNY

W roku szkolnym 2017/2018 zaprosiliśmy uczniów klas gimnazjalnych oraz klas VII szkół podstawowych miasta Pruszcz Gdański do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Chemiczno – Fizycznym organizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim o zasięgu miejskim, nad którym patronat objął Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański.

Konkurs stwarza młodym ludziom możliwość rozwijania i poszerzania wiadomości i umiejętności z zakresu przedmiotów ścisłych oraz zachęca do poznania życia i działalności naukowej osób ważnych dla rozwoju nauk ścisłych. W obecnym roku szkolnym konkurs obejmował życie i działalność naukową Gabriela Fahrenheita.

Tegoroczny konkurs odbył się 9 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Udział w konkursie wzięli uczniowie z 4 szkół Pruszcza Gdańskiego.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

wraz z organizatorami:

Renatą Lech i Renatą Freda

Do pobrania:

Regulamin konkursu 2017/2018

Zgoda na udział w konkursie

Harmonogram konkursu

Lista uczestników konkursu 2017/2018r.

W galerii można obejrzeć zdjęcia z konkursu. Zapraszamy!