Międzyszkolny Konkurs Chemiczno - Fizyczny

Międzyszkolny konkurs chemiczno-fizyczny

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
CHEMICZNO-FIZYCZNY

W bieżącym roku szkolnym 2018/2019, po raz trzeci podejmujemy inicjatywę organizacji Międzyszkolnego Konkursu Chemiczno – Fizycznego.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów klasy III gimnazjum.

Konkurs stwarza uczniom możliwość rozwijania i poszerzania wiadomości i umiejętności z zakresu przedmiotów ścisłych oraz przybliży młodzieży życie i działalność naukową Marii Skłodowskiej - Curie.

Widząc zainteresowanie uczniów oraz nauczycieli proponowanym przez nas konkursem, chcemy rozszerzyć jego zasięg i zaprosić do uczestnictwa szkoły nie tylko z miasta Pruszcz Gdański, ale też szkoły z powiatu gdańskiego.

Tegoroczny konkurs odbędzie się 4 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

wraz z organizatorami:

Renatą Lech i Renatą Freda

Do pobrania:

Regulamin kokursu 2018/2019

Zgoda na udział w konkursie

W galerii można obejrzeć zdjęcia z poprzednich edycji konkursu. Zapraszamy!