• Zespoły Przedmiotowe

        •  

           

          Zespoły przedmiotowe i zadaniowe:

           

          Zespół administratorów dziennika elektronicznego UONET+

          przewodnicząca: Barbara Priebe

          członkowie:

                       Renata Freda

                       Katarzyna Rozenkiewicz

           

          Zespół administratorów pakietu G-Suite for Education

          członkowie:

                        Barbara Priebe

                        Anna Studzińska

           

           

          Opieka nad stroną internetową szkoły i Facebook

                       Anna Studzińska

                       Anna Lewandowska

           

          Poczet sztandarowy

                      Joanna Piotrowicz

           

          Opiekun szkolnego wolontariatu

                      Anna Łajkowska

           

          Zespół ds. planu lekcji

          przewodnicząca: Renata Freda

          członkowie:

                       Sandra Nowak

                       Katarzyna Rozenkiewicz

                       Anna Lewandowska

           

          Zespół ds. dyżurów

          przewodnicząca: Sandra Nowak

          członkowie:

                       Marta Konieczek

                       Katarzyna Rozenkiewicz

                       Michał Baltrukas

           

          Opiekunowie Samorządu Szkolnego

                       Daria Łożyńska

                       Joanna Konera

                       Katarzyna Rozenkiewicz

                       Agnieszka Koronowska

           

          Zespół nauczycieli biblioteki

          przewodnicząca: Joanna Wagner

          członkowie:

                       Piotr Lica

                       Henryka Kryger

                       Joanna Mienik


           

          Zespół ds. Edukacyjnej Sieci Antysmogowej

          przewodnicząca: Helena Janikowska

          członkowie:

                       Michał Lisowski

                       Daria Kwiatkowska

                       Stella Żmijewska

           

          Szkoła Promująca Zdrowie

          przewodnicząca: Justyna Nowak – Kalińska

          członkowie:

                 Magdalena Januszewska

                 Barbara Priebe

           

           

          Zespół ds. promocji szkoły

          przewodnicząca: Anna Studzińska

          członkowie:

                       Anna Kokoszyńska

                       Renata Lech

                       Anna Łajkowska
                       Elżbieta Adrian-Byczuk
                       Marcin Janek
                       Joanna Chmiel
                       Joanna Konera
                       Joanna Wagner

            

           

           

          Zespół ds. WDN

          przewodnicząca: Anna Kokoszyńska

          członkowie:

                       Katarzyna Sawicka

                       Beata Kisiel

           

          Zespół przedmiotów ścisłych

          przewodnicząca: Barbara Priebe (matematyka, informatyka)

          członkowie:

                       Andrzej Zych (informatyka)

                       Anna Kruczkowska (informatyka)

                       Krzysztof Wasiewski (matematyka)

                       Joanna Konera (matematyka, fizyka)

                       Anna Lewandowska (matematyka)

                       Anna Studzińska (informatyka)

                       Renata Freda (matematyka, fizyka)

                       Magdalena Jakiel (matematyka, fizyka)

                       Dorota Orłowska (matematyka)

                       Helena Janikowska (chemia)

                       Michał LIsowski (chemia)

           

          Zespół przedmiotowy przyrody, biologii i geografii 

          przewodniczący: Piotr Moskwa

          członkowie:

          Helena Janikowska

          Magdalena Januszewska

          Michał Lisowski

          Elżbieta Lotko - Malkiewicz

           

          Zespół przedmiotowy języka polskiego

          przewodnicząca: Monika Jaworska

          członkowie:

          Izabela Bilicka

          Karina Hennig

          Beata Kwaśniewska

          Magdalena Ślozowska

          Małgorzata Pniewska

          Joanna Wagner

          Piotr Lica

          Anna Łajkowska

           

          Zespół języków obcych

          przewodnicząca: Wszelaka - Zachłowska Janina

          członkowie:

                        Leśnikowska Joanna - język angielski

          Bławat Katarzyna - język angielski

          Dobecka Marta - język angielski

          Łożyńska Daria  - język angielski

          Konieczek Marta - język angielski

          Nowak Sandra - język angielski

          Piotrowicz Joanna - język angielski, niemiecki

          Tracz Anna - język angielski 

          Adrian-Byczuk Elżbieta - język angielski

          Senko Katarzyna - język niemiecki

           

          Zespół nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie

          przewodnicząca: Milena Radziszewska – Senejko

          członkowie:

                        Bożena Bielan

                        Tomasz Gładkowski

                        Anna Kokoszyńska

                        Piećkan Klaudia

           

          Zespół ds. integracji


          przewodnicząca: Bunkowska Ewa

          członkowie:

                       Iwona Polańska 

          Marzena Kabzińska

          Ewa Marcinkowska

          Joanna Krawiec

          Anna Kocel

          Daria Kwiatkowska

          Milena Radziszewska - Senejko

          Nadia Dombrowska

          Mirosława Wójtowicz

          Wioleta Labuda

          Dominika Myślińska

          Izabela Kordek

          Katarzyna Szembiot – Pietrzak

          Iwona Kuzior

          Joanna Chmiel

          Irena Mindykowska

          Jadwiga Cholewa

          Dorota Łagnowska

          Ewa Krawiecka

          Elżbieta Adrian – Byczuk

          Natalia Wrzałka

          Alina Wierzbicka

          Izabela Kwiatkowska 

          Henryka Kryger

          Agnieszka Gantner

          Anna Dudek

          Magdalena Dymarkowska

          Katarzyna Morawska

          Natalia Wrzałka 

          Ewa Skrzypkowska

          Małgorzata Potaczała 

           

          Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

          przewodniczący: Mucha Krystian

           członkowie:

          Dymkowska Ewa

          Justyna Nowak-Kalińska 

          Hanna Orłowska 

          Zbigniew Górniewicz

          Aleksandra Szarzyńska 

          Ewelina Smokowska 

          Sławomir Tałach 

          Michał Orłowski 

          Michał Baltrukas 

          Piotr Bartosiewicz 

          Natalia Wrzałka - fizjoterapeutka 

          Katarzyna Szembiot-Pietrzak – fizjoterapeutka

          Monika Zakrzewska

           

          Zespół przedmiotowy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

          przewodnicząca: Agnieszka Koronowska

          członkowie:

                      Iwona Polańska

          Jolanta Czyżewska 

          Joanna Krawiec 

          Ewa Krawiecka

          Daria Kwiatkowska 

          Izabela Kwiatkowska 

          Magdalena Krzystoń

          Wioleta Labuda

          Joanna Leśnikowska 

          Ewa Marcinkowska

          Katarzyna Rozenkiewicz

          wona Scholtz-Litka 

          Katarzyna Sawica

          Alina Wierzbicka

          Monika Cichocka

          Magdalena Dymarkowska

          Katarzyna Gdaniec

          Katarzyna Morawska

          Ewa Skrzypkowska

          Małgorzata Potaczała

          Danuta Winiarczyk

          Wioletta Marek 

          Marzena Kabzińska 

          Natalia Wrzałka 

           

          Zespół nauczycieli przedmiotów artystycznych

          przewodniczący: Marcin Janek

          członkowie:

          Tomasz Woźniak

          Iwona Hajdel - Miazga

          Joanna Lachowska – Janek

          Joanna Cenkiel-Nogaczewska

           

          Zespół nauczycieli religii

          przewodniczący:

          członkowie:

          Mariola Fetta

          ks. Paweł Lemańczyk

          Monika Kusiak

          Małgorzata Gładkowska

           

          Zespół ds. pomocy psychologiczno - pedagogicznej

          przewodnicząca: dr Dominika Myślińska

           członkowie:

          Ewa Krawiecka

          Wioletta Labuda

          Dorota Łagnowska

          Monika Dobrzyńska

          Magdalena Dymarkowska

          Anna Dudek

           

           

          Zespół ds. bezpieczeństwa

          przewodnicząca: Dorota Łagnowska

           członkowie:

          Ewa Bunkowska

          Wojciech Konarzewski

          Michał Orłowski

          Milena Radziszewska - Senejko

           

          Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego ul. Kasprowicza 16

          przewodnicząca: Anna Zawalich

          członkowie:

          Magdalena Grzelak-Orłowska

          Beata Sączawa

          Katarzyna Nojmyler

          Katarzyna Chorobińska

          Emilia Badziąg

           

          Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego ul. Kochanowskiego 8

          przewodnicząca: Agnieszka Antkiewicz

          członkowie:

          Iwona Lubocka

          Patrycja Winiarczyk

          Agnieszka Antkiewicz

          Martyna Szymańska

          Zofia Gilewska

          Jadwiga Kreft

          Ewelina Milecka

          Joanna Madziong

          Dagmara Nowicka

          Ewa Jagielska

          Beata Kisiel

          Zofia Skrzypiec

           

          Zespół wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

          przewodnicząca: Patrycja Krekora

          członkowie:

                       Dominika Myślińska

                       Wioletta Labuda

                       Ewa Krawiecka

                       Magdalena Dymarkowska

                       Beata Kisiel

                       Natalia Wrzałka

                       Katarzyna Nojmyler

           

          Zespół nauczycieli świetlicy

          przewodnicząca: Joanna Lachowska-Janek

          członkowie:

                      Aneta Młodochowska

                      Sylwia Kużdżyń

                      Aleksandra Gogola

           

          Zespół Zielony

          członkowie:

                      Katarzyna Chorobińska 

                      Zofia Gilewska

                      Helena Janikowska

                      Magdalena Januszewska

                     Joanna Krawiec

                     Iwona Kuzior

                     Elżbieta Lotko-Malkiewicz

                     Piotr Moskwa

                     Renata Lech

                     Renata Freda

           

           

    •  Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 4
      • sekretariat@sp4gda.pl
      • 58 682-20-24 58 682-10-48
      • ul. Kasprowicza 16 83-000 Pruszcz Gdański 83-000 Pruszcz Gdański Poland
  • Metamorfozy szkoły

      brak danych