Kadra
mgr Paweł Biesiekierski
-
Dyrektor Szkoły
mgr Iwona Polańska
-
Wicedyrektor – edukacja wczesnoszkolna, oddziały integracyjne, świetlica szkolna
mgr Patrycja Krekora
-
Wicedyrektor – oddziały przedszkolne
mgr Katrzyna Rozenkiewicz
-
Wicedyrektor – klasy 4 – 5
mgr Magdalena Ślozowska - Wicedyrektor - klasy 6 - 8 HARMONOGRAM GODZIN PRACY
DYREKTOR NACZELNY PAWEŁ BIESIEKIERSKI
godziny dostępności:
poniedziałek 10:00 - 11:00HARMONOGRAM GODZIN PRACY
WICEDYREKTOR IWONA POLAŃSKA
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16
Rok szkolny Rok szkolny 2023/2024
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
GODZINY DYDAKTYCZNE 12.40-13.40
7.40-8.40
8.40-10.40
12.40-13.40
12.40-13.40
12.40-13.40
13.40-14.40
GODZINY ADMINISTRACYJNE 7.40-12.40
10.40-14.40
7.40-12.40
13.40-15.40
7.40-12.40
13.40-14.40
7.40-12.40
14.40- 15.40
GODZINA DOSTĘPNOŚCI 14.40-15.40
HARMONOGRAM GODZIN PRACY
WICEDYREKTOR PATRYCJA KREKORA
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16
Rok szkolny 2023/2024
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
GODZINY DYDAKTYCZNE 12:00-16:00 12:00-16:00 ----------------
---------------- ---------------- GODZINY ADMINISTRACYJNE 8:00-12:00 8.00-12.00 8:00–10.00
11.00-15.00
8.00-10.00 (SP)
10.00-15.00
8:00 - 15:00 GODZINA DOSTĘPNOŚCI 10.00-11.00 HARMONOGRAM GODZIN PRACY
WICEDYREKTOR KATARZYNA ROZENKIEWICZ
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16
Rok szkolny 2023/2024
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
GODZINY DYDAKTYCZNE 10.35 - 11.35
12.35 - 13.35
11.35 - 12.35
12.35 - 13.35
9.35 - 10.35
11.35 - 12.35
9.50 - 11.35
11.50 - 12.35
_________ GODZINY ADMINISTRACYJNE 7.35 - 10.35
11.50 - 12.50
13.35 - 15.35
7.50 - 11.50
13.35 - 15.35
7.50 - 9.50
11.30 - 14.30
7.35 - 9.35
10.35 - 11.35
12.35 - 15.35
7.30 - 15.30
GODZINA DOSTĘPNOŚCI 14.30 - 15.30 HARMONOGRAM GODZIN PRACY
WICEDYREKTOR MAGDALENA ŚLOZOWSKA
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16
Rok szkolny 2023/2024
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
GODZINY DYDAKTYCZNE 11.30 - 14.30 11.35 - 12.35 9.35 - 10.35
13.30 - 14.30
13.30 - 14.30 9.40 - 10.40 GODZINY ADMINISTRACYJNE 7:30 - 11:30
14.30 - 15.008:00 - 11:35
12:35 - 14:308:00 - 9.35
10.35 - 13.30
8:00 - 13:30
14:30 - 15:007:30 - 9:40
10:40 - 14:30GODZINA DOSTĘPNOŚCI 14.30 - 15.30 Zespoły przedmiotowe i zadaniowe:
Zespół administratorów dziennika elektronicznego UONET+
członkowie:
Renata Lech
Katarzyna Rozenkiewicz
Barbara Priebe
Zespół administratorów pakietu Google Workspace
członkowie:
Barbara Priebe
Renata Lech
Opieka nad stroną internetową szkoły, Facebook i Magic Info
Renata Lech
Anna Lewandowska
Katarzyna Rozenkiewicz
Szymon Zduńczyk
Poczet sztandarowy
Joanna Piotrowicz-Borucka
Opiekun szkolnego wolontariatu
Anna Łajkowska
Zespół ds. dyżurów
członkowie:
Sandra Nowak
Marta Konieczek
Katarzyna Rozenkiewicz
Opiekunowie Samorządu Szkolnego
Sandra Nowak
Marta Konieczek
Agata Maroska
Anna Rybacka
Szkoła Promująca Zdrowie
przewodnicząca: Justyna Nowak – Kalińska
członkowie:
Ewelina Smokowska
Monika Zakrzewska
Hanna Orłowska
Michał Orłowski
Ewa Dymkowska
Danuta Winiarczyk
Julia Kulik
Liliana Mokrosińska
Michał Lisowski
Elżbieta Lotko- Malkiewicz
Piotr Moskwa
Anna Kruczkowska
Daria Łożyńska
Zespół ds. promocji szkoły
przewodnicząca: Agnieszka Gantner
członkowie:
Anna Lewandowska
Renata Lech
Katarzyna Sawicka
Katarzyna Rozenkiewicz
Anna Łajkowska
Joanna Cenkiel - Nogaczewska
Magdalena Dymarkowska
Zespół ds. WDN
przewodnicząca: Renata Lech
członkowie:
Katarzyna Sawicka
Beata Kisiel
Zespół przedmiotów ścisłych
przewodnicząca: Joanna Konera
członkowie:
Renata Lech
Joanna Konera
Anna Lewandowska
Anna Kruczkowska
Magdalena Jakiel
Dorota Orłowska
Michał Lisowski
Helena Janikowska
Szymon Zduńczyk
Sylwia Makowska
Zespół przedmiotowy przyrody, biologii i geografii
przewodniczący: Elżbieta Lotko-Malkiewicz
członkowie:
Helena Janikowska
Piotr Moskwa
Michał Lisowski
Zespół przedmiotowy języka polskiego i biblioteki
przewodnicząca: Monika Jaworska
członkowie:
Karina Hennig
Magdalena Ślozowska
Małgorzata Pniewska
Joanna Wagner
Anna Łajkowska
Małgorzata Kupiec
Katarzyna Czerwińska
Anna Górecka
Zespół języków obcych
przewodnicząca: Sandra Nowak
członkowie:
Joanna Leśnikowska
Katarzyna Bławat
Marta Dobecka
Wszelaka-Zachłowska Janina
Marta Konieczek
Daria Łożyńska
Joanna Piotrowicz-Borucka
Anna Tracz
Katarzyna Senko
Zespół nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie
przewodnicząca: Tomasz Gładkowski
członkowie:
Bożena Bielang
Katarzyna Kadelska
Zespół ds. integracji
przewodnicząca: Nadia Dombrowska
członkowie:
Iwona Polańska
Agata Kowalczuk
Anna Kocel
Mirosława Wójtowicz
Izabela Kordek
Irena Mindykowska
Jadwiga Cholewa
Dorota Łagnowska
Alina Wierzbicka
Izabela Kwiatkowska
Henryka Kryger
Agnieszka Gantner
Anna Dudek
Magdalena Dymarkowska
Ewa Skrzypkowska
Małgorzata Potaczała
Ewa Bunkowska
Daria Badziąg
Wioletta Marek
Katarzyna Przybyszewska
Marta Konieczek
Anna Łajkowska
Sylwia Kużdżyń
Dominika Wyczling
Agnieszka Koronowska
Klaudia Kowalik
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
przewodniczący: Ewelina Smokowska
członkowie:
Dymkowska Ewa
Justyna Nowak-Kalińska
Hanna Orłowska
Zbigniew Górniewicz
Krystian Mucha
Ewelina Smokowska
Sławomir Tałach
Michał Orłowski
Katarzyna Szembiot-Pietrzak – fizjoterapeutka
Monika Zakrzewska
Danuta Winiarczyk - gimnastyka korekcyjna
Aneta Jarońska
Jarosław Przybytkowski
Małgorzata Ostrowska
Zespół przedmiotowy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
przewodnicząca: Wioletta Marek
członkowie:
Iwona Polańska
Izabela Kwiatkowska
Joanna Leśnikowska
Katarzyna Sawicka
Alina Wierzbicka
Magdalena Dymarkowska
Ewa Skrzypkowska
Małgorzata Potaczała
Danuta Winiarczyk
Wioletta Marek
Agnieszka Koronowska
Daria Badziąg
Magda Gruca
Katarzyna Przybyszewska
Natalia Będzimirowska
Aneta Młodochowska
Anna Kocel
Sylwia Dziak
Stella Żmijewska
Monika Kusiak
Paweł Lewańczyk
Agata Maroska
Karolina Orlikowska
Dominika Wyczling
Agata Kowalczuk
Renata Falińska
Zespół nauczycieli przedmiotów artystycznych
przewodniczący: Michał Dziedzic
członkowie:
Iwona Hajdel - Miazga
Joanna Cenkiel-Nogaczewska
Zespół nauczycieli religii
przewodniczący: Anna Zalesińska
członkowie:
Tomasz Woźniak
Monika Kusiak
Małgorzata Gładkowska
ks. Paweł Lewańczyk
Zespół ds. pomocy psychologiczno - pedagogicznej
przewodnicząca: Dorota Łagnowska
członkowie:
Magdalena Dymarkowska
Anna Dudek
Paulina Soroka
Sylwia Kużdżyń
Paulina Piernikarczyk
Katarzyna Nojmyler
Aleksandra Kołyszko
Zespół ds. bezpieczeństwa
przewodnicząca: Magdalena Dymarkowska
członkowie:
Ewa Bunkowska
Wojciech Konarzewski
Michał Orłowski
Dorota Łagnowska
Katarzyna Sawicka
Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego ul. Kasprowicza 16
przewodnicząca: Anna Zawalich
członkowie:
Magdalena Grzelak-Orłowska
Beata Sączawa
Agnieszka Kotowicz
Katarzyna Chorobińska
Emilia Badziąg
Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego ul. Kochanowskiego 8
przewodnicząca: Agnieszka Antkiewicz
członkowie:
Iwona Lubocka
Patrycja Winiarczyk
Zofia Gilewska
Jadwiga Kreft
Ewelina Milecka
Joanna Madziong
Dagmara Nowicka
Ewa Jagielska
Beata Kisiel
Zofia Skrzypiec
Zespół do spraw wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
przewodnicząca: Patrycja Krekora
członkowie:
Magdalena Dymarkowska
Beata Kisiel
Katarzyna Nojmyler
Patrycja Piaszczyńska
Anna Dudek
Dorota Łagnowska
Anna Zawalich
Magdalena Dymarkowska
Agnieszka Antkiewicz
Katarzyna Szembiot-Pietrzak
Aneta Młodochowska
Zespół nauczycieli świetlicy
Katarzyna Baran
Natalia Nazarko
Karolina Romińska
Zespół Zielony i Zespół ds. Edukacyjnej Sieci Antysmogowej
przewodnicząca: Helena Janikowska
członkowie:
Katarzyna Chorobińska
Sylwia Dziak
Agnieszka Gantner
Zofia Gilewska
Renata Lech
Wioleta Marek
Piotr Moskwa
Michał Lisowski
Katarzyna Przybyszewska
Stella Żmijewska
Zespół do spraw uczniów z doświadczeniem migracji
przewodnicząca: Magdalena Ślozowska
członkowie:
Karina Hennig
Małgorzata Pniewska
Anna Łajkowska
Małgorzata Kupiec
Monika Jaworska
Zespół do spraw 30-lecia szkoły
Agnieszka Antkiewicz
Marta Dobecka
Karina Hennig
Helena Janikowska
Anna Kokoszyńska
Magdalena Krzystoń
Beata Kisiel
Irena Mindykowska
Aleksandra Szarzyńska
Magdalena Ślozowska
Katarzyna Rozenkiewicz