• W dniach 29.01 – 09.02.2018 r.  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4  im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim pan Paweł Biesiekierski zorganizował przy wsparciu finansowym władz miasta Pruszcz Gdański oraz Rady Rodziców w naszej szkole półkolonie zimowe dla 158 uczniów pruszczańskich szkół. Wypoczynek obejmował dwa turnusy. Każdego dnia uczniowie mieli zapewnione II śniadanie i obiad przygotowany przez pracowników kuchni. Na uczestników zarówno pierwszego jak i drugiego turnusu czekał szereg ciekawych wyjazdów, między innymi do Teatru Wybrzeże w Gdańsku na warsztaty teatralne „Odkrywanie tajemnic sceny i pracowni teatralnych”, do Ośrodka Wypoczynkowego „Bałtyk” w Stegnie na spotkanie  z iluzjonistą „Tajniki magii” i zimowe opowieści przy ognisku z kiełbaskami, do Standionu Energa w Gdańsku i Opery Leśnej w Sopocie na przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka” i zwiedzanie amfiteatru z przewodnikiem, a także do Studia Koncertowego Radia Gdańsk na koncert muzyczny AMADEUS „Czarodziejskie dźwięki”.
    Półkolonie zimowe spełniły oczekiwania uczniów oraz ich rodziców na ciekawe i aktywne spędzenie czasu wolnego podczas ferii. Wszyscy pełni zadowolenia czekają już na kolejne, pełne wrażeń i emocji półkolonie letnie.

27.03.2018 22:16 | więcej »