• W dniach 25.06. – 06.07.2018 r. dyrektor szkoły pan Paweł Biesiekierski zorganizował we współpracy z władzami miasta Pruszcz Gdański półkolonie letnie dla 120 uczniów. Pod względem merytorycznym półkolonie poprowadziła kierownik świetlicy pani Edyta Kodym – Lewandowska. Wypoczynek obejmował dwa turnusy, podczas których opiekę nad kolonistami sprawowała kadra pedagogiczna placówki. Koloniści mieli codziennie zapewnione drugie śniadanie oraz urozmaicony obiad przygotowywany przez pracowników kuchni. Na uczestników zarówno pierwszego, jak i drugiego turnusu czekały fascynujące wyjazdy, między innymi wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki „Nowa Holandia” w Elblągu, Parku Rekreacyjno – Edukacyjnego Sea Park w Sarbsku, wyjazd nad morze do Gdańska Brzeźna, wyprawa do Parku Ruchomych Dinozaurów „Dinopark” w Malborku, a także zwiedzanie Żywego Muzeum Piernika w Toruniu, podczas którego dzieci brały udział w warsztatach wypiekania pierników oraz spacer z przewodnikiem po urokliwym toruńskim Starym Mieście.

  Ciekawie i aktywnie spędzony czas spełnił oczekiwania uczniów i rodziców. Wszyscy pełni zadowolenia, radości i z uśmiechem na twarzach czekają już na kolejne pełne wrażeń i emocji półkolonie.

  12.07.2018 11:47 | więcej »
 • Półkolonie zimowe 2018

  W dniach 29.01 – 09.02.2018 r.  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4  im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim pan Paweł Biesiekierski zorganizował przy wsparciu finansowym władz miasta Pruszcz Gdański oraz Rady Rodziców w naszej szkole półkolonie zimowe dla 158 uczniów pruszczańskich szkół. Wypoczynek obejmował dwa turnusy. Każdego dnia uczniowie mieli zapewnione II śniadanie i obiad przygotowany przez pracowników kuchni. Na uczestników zarówno pierwszego jak i drugiego turnusu czekał szereg ciekawych wyjazdów, między innymi do Teatru Wybrzeże w Gdańsku na warsztaty teatralne „Odkrywanie tajemnic sceny i pracowni teatralnych”, do Ośrodka Wypoczynkowego „Bałtyk” w Stegnie na spotkanie  z iluzjonistą „Tajniki magii” i zimowe opowieści przy ognisku z kiełbaskami, do Standionu Energa w Gdańsku i Opery Leśnej w Sopocie na przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka” i zwiedzanie amfiteatru z przewodnikiem, a także do Studia Koncertowego Radia Gdańsk na koncert muzyczny AMADEUS „Czarodziejskie dźwięki”.
  Półkolonie zimowe spełniły oczekiwania uczniów oraz ich rodziców na ciekawe i aktywne spędzenie czasu wolnego podczas ferii. Wszyscy pełni zadowolenia czekają już na kolejne, pełne wrażeń i emocji półkolonie letnie.

  27.03.2018 22:16 | więcej »

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 4
  ul. Kasprowicza 16
  83-000 Pruszcz Gdański
 • 58 682-20-24
  58 682-10-48

Galeria