• Stypendium Burmistrza Pruszcza Gdańskiego
     • Stypendium Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

     • Szanowni Państwo,

      na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański zamieszczone zostały szczegółowe informacje odnośnie możliwości uzyskania Stypendium Burmistrza Pruszcza Gdańskiego za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe lub artystyczne dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Miasta Pruszcz Gdański, w ramach Pruszczańskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

      Termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2022r.

      Link do strony

      Zapraszamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronie BIP Urzędu Miasta Pruszcz Gdański.

       

      Dyrekcja

      Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego

      w Pruszczu Gdanskim

     • Wojewódzki Turniej Trójmagiczny

     • Czara ognia wylosowała finalistów, a sowy przyniosły wieść o wynikach Wojewódzkiego Turnieju Trójmagicznego. Nasza uczennica, Ewa Bylicka z klasy 7F, dotarła aż do trzeciego i ostatniego etapu.

      Minerwa McGonagall i Albus Dumbledore pękają z dumy!

     • Шановні

     • Шановні батьки!

      Директор Початкової Школи номер 4 інформує, що в днях 27.06.2022r.-01.07.2022r. (І заїзд) також04.07.2022r.-08.07.2022r. (II заїзд) будуть організовані в нашій школі літні напівколонії для дітей з класів I-IVпочаткової школи. Ми забезпечуємо дітям автобусні екскурсії до парків розваги також майстерні, ігри і забави,а також заняття на басейні. Їжа (сніданок та обід) учасники напівколонії споживатимуть в школі. Вартість їжі, екскурсій також проїзд автокаром включені в ціну. Догляд за учасниками літнього відпочинку виконуватимуть вчителі нашої школи.

      Вартість участі дитини у рамках одного заїзду виносить 420 зл.

      Якщо побажаєте записати дитину на літні напівколонії, то слід заповнити кваліфікаційний лист, який потрібно одержати з боку школи, у закладці: "Про школу" > "Шкільні напівколонії і зимові канікули". Потім заповнений кваліфікаційний лист надіслати на адресу:

      wypoczynek.turnus1@sp4gda.pl

      wypoczynek.turnus2@sp4gda.pl

      Коли дитина закваліфікується на відпочинок, тоді вас будете поінформовано про дату, коли слід зробити оплату за напівколонії і які документи ще заповнити.

      І заїзд-екскурсії: Лемур Парк в Rumi, агротуристичне господарство в Gowidlinie, Екзотичний ЗООПАРК вTuchlinie, міні гольф в Zgorzałe, Парк Еволюції в Sławutówku, рейс судном Чорні Перли.

      ІІ заїзд-екскурсії: Лемур Парк в Rumi, парк розваг Nowa Hollandia, Етнографічний Парк в Wdzydzach, Dino Park (Діно Парк) в Malborku, Sea Park (Морський Парк) в Sarbsku.

     • Półkolonie letnie 2022

     • Szanowni Państwo!

      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 informuje, że w dniach   27.06.2022r.- 01.07.2022r. (I turnus) oraz  04.07.2022r.-08.07.2022r. (II turnus) zostaną zorganizowane w naszej szkole półkolonie letnie dla dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej. Zapewniamy wycieczki autokarowe do parków rozrywki oraz warsztaty, gry i zabawy, a także zajęcia na basenie. Posiłki (śniadanie oraz obiad) uczestnicy półkolonii będą spożywali w szkole. Opiekę nad uczestnikami wypoczynku letniego będą sprawowali nauczyciele naszej szkoły.

      Koszt uczestnictwa dziecka  w ramach jednego turnusu wynosi 420 zł.

      Zgłoszenia uczestników na półkolonie letnie przeprowadzane są w formie elektronicznej przez rodziców/opiekunów. W tym celu należy w pierwszej kolejności wypełnić kartę kwalifikacyjną, którą trzeba pobrać ze strony szkoły, z zakładki: „O szkole>Szkolne półkolonie i ferie zimowe”. Następnie wypełnioną i podpisaną kartę kwalifikacyjną  przesłać na adres:

      wypoczynek.turnus1@sp4gda.pl

      wypoczynek.turnus2@sp4gda.pl

      (Prosimy wysłać kartę tylko w jednej wiadomości, gdyż dopisywanie informacji, przesuwa Państwa na koniec kolejki!)

      O zakwalifikowaniu się dziecka decyduje kolejność zgłoszeń, a następnie uiszczenie opłaty i wypełnienie pozostałych dokumentów, które zostały wymienione w Regulaminie wypoczynku letniego. Rodzice/opiekunowie dzieci, które pomyślnie zostały zakwalifikowane na wypoczynek letni, zostaną poinformowani przez dziennik elektroniczny Vulcan o dacie spotkania, podczas którego będzie można uiścić opłatę i dostarczyć pozostałe dokumenty.

      Zgłoszenia dzieci należy przesyłać na wyżej wymieniony adres mailowy dnia 30.05.2022r. od godz.8.00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

      I turnus-wycieczki: Lemur Park w Rumi, gospodarstwo agroturystyczne w Gowidlinie, Egzotyczne ZOO w Tuchlinie, Minigolf w Zgorzałe, Park Ewolucji w Sławutówku, rejs statkiem Czarna Perła.

      II turnus-wycieczki: Lemur Park w Rumi, park rozrywki Nowa Hollandia, Park Etnograficzny we Wdzydzach, Dino Park w Malborku, Sea Park w Sarbsku.

      Polkolonie_2022_karta_kwalifikacyjna.doc

      Polkolonie_2022_regulamin_i_oswiadczenia.doc

    • Wyniki XVII Megaolimpiady Wiedzy z języka polskiego dla klas V
     • Wyniki XVII Megaolimpiady Wiedzy z języka polskiego dla klas V

     • Wyniki etapu wojewódzkiego XVII Megaolimpiady Wiedzy z języka polskiego dla klas V.

      Tytuł laureata otrzymał Mikołaj Auguściak z klasy 5B, najwyższy wynik w województwie - 94 %.

      Tytuł finalisty uzyskał Filip Spławski z klasy 5C.

      Serdecznie gratulujemy

      Wasza SP4

       

     • „Środowisko Ponad Wszystko”

     •               „Środowisko Ponad Wszystko” czyli zabawa terenowa stworzona na kanwie drużynowych gier planszowych. Odpowiednio przygotowane materiały i główne założenia rozgrywki pozwalają zaktywizować uczestników w sposób zarówno fizyczny jak i mentalny, natomiast sama gra prowadzona w umiejętny sposób odwdzięcza się utrwaleniem wiedzy, którą przy okazji zabawy organizator zamierza przekazać.

                     18 maja 2022 w naszej szkole w grze wzięło udział 24 dzieci z 3 szkół z terenu Pruszcza Gdańskiego. Zabawa odbyła się pod patronatem Burmistrza Pruszcza Gdańskiego. Bardzo dziękujemy za pomoc przy zorganizowaniu międzyszkolnej gry terenowej.

                     Było bardzo energicznie, uczniowie mogli także zdobyć dodatkową wiedzę.  Wszyscy uczestnicy wyrazili ochotę uczestniczenia w kolejnych edycjach. Dodatkowo uczniowie mogli z Pruszczańskich szkół lepiej się poznać.

                     Miejsce I Szkoła podstawowa nr 4, miejsce II Zespół Szkół nr 1 oraz miejsce III Szkoła podstawowa nr 2.

    • Uwaga ósmoklasiści! Logowanie w systemie nabor-pomorze.edu.com.pl
     • Uwaga ósmoklasiści! Logowanie w systemie nabor-pomorze.edu.com.pl

     • Drodzy Uczniowie klas ósmych,

      poniżej podajemy link do instrukcji logowania w elektronicznym systemie naboru szkół ponadpodstawowych dostępnej na stronie: 

      https://nabor-pomorze.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

      Każdy kandydat samodzielnie zakłada konto w systemie zgodnie z instrukcją załączoną w mailu lub dostępną na stronie nabor-pomorze w zakładce "Pomoc" jako plik "Podręcznik dla kandydata samodzielnie zakładającego konto w systemie .pdf (PDF)":

      https://nabor-pomorze.edu.com.pl/kandydat/app/help.html .

      Od strony 17, w powyższej instrukcji, przedstawiona jest kompleksowa informacja odnośnie poszczególnych kroków jakie należy wykonać w procesie rejestracji kandydata i wyborze preferencji. Wskazane jest, aby podczas dokonywania rejestracji w systemie towarzyszyła Wam osoba dorosła, która na bieżąco będzie pomagać Wam w tym procesie. Możecie poprosić o pomoc rodziców, wychowawców, jak również nauczycieli informatyki. Podczas rejestracji podajecie konto mailowe. Bardzo prosimy o podanie konta szkolnego używanego podczas nauki zdalnej: imię.nazwisko@sp4gda.pl . Jeżeli podacie swoje konto prywatne, to w przypadku utracenia hasła nie będziemy Wam w stanie pomóc.

  •  Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 4
    im. Ignacego Jana Paderewskiego
    w Pruszczu Gdańskim

    Godziny pracy sekretariatu:
    ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
   • Szkoła Podstawowa nr 4
   • 58 682-20-24
    58 682-10-48
   • ul. Kasprowicza 16
    83-000 Pruszcz Gdański

    83-000 Pruszcz Gdański
    Poland
   • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4
    ul. Jana Kochanowskiego 8
    83-000 Pruszcz Gdański

    tel. 58 682-35-75
    e-mail: op@sp4gda.pl
 • Metamorfozy szkoły

   brak danych