• Sukces Aktywnych Błękitnych z klasy 8h, 8a, 5a

     • Uczniowie naszej szkoły Bartosz Sztukowski, Jan Migacz, Kacper Moskwa, Maja Byczuk i Izabela Byczuk laureatami konkursu “Trzy minuty z deszczem” organizowanego przez
      RZGW w Gdańsku. Pan dyrektor Paweł Biesiekierski wręczył laureatom konkursu dyplomy i gadżety Wód Polskich.

      Aktywni Błękitni ze SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim w ciekawy i niestandardowy sposób, w przygotowanych przez siebie filmach pokazali sposoby na zatrzymywanie deszczówki, w miejscu opadu oraz jej powtórne wykorzystanie w ogrodzie i przestrzeni publicznej. 

      Film Bartosza Sztukowskiego, Jana Migacza , Kacpra Moskwy z klasy 8h zajął III miejsce
      www.youtube.com/watch?v=O3orAenPxWg


      Film Izabeli Byczukz klasy 5a i Mai Byczuk z 8a “ Mała retencja” uzyskał wyróżnienie
      https://www.youtube.com/watch?v=hFMpaQX5kxo

      Gratulujemy laureatom konkursu!


      Szkolny koordynator Aktywnych Błękitnych
      H. Janikowska

     • Wielki Maraton Czytelniczy

     • Maratończycy!

      Informuję, że test nr 3 Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas 4-8 odbędzie się 19 grudnia (w poniedziałek) o godz.8.00 w sali 104.

      Możecie już czytać lektury na kolejny miesiąc. Styczniowy test będzie sprawdzał treść następujących książek: "Skandal w stolicy nudy" Pawła Beręsewicza (klasy 7-8), "Cudowny chłopak" R.J. Palacio, (klasy 4-6) . Powodzenia!

      Małgorzata Pniewska

     • Zaproszenie z wyjątkową osobą w tak ważnym temacie!!! 19.12.2022 r. g. 17:30

     • Szanowni Rodzice,

      liczymy na Państwa obecność i zainteresowanie się istotnym w obecnych czasach tematem, który pozwoli zrozumieć i przeciwdziałać mechanizmom hejtu zalewającego Sieć.

      Już w najbliższy poniedziałek 19 grudnia 2022 roku, na stołówce szkolnej, od godziny 17.30 do 19.00 odbędzie się dla rodziców naszych uczniów spotkanie z wyjątkową osobą jaką jest Jakub Urbaniak. Będziecie mieli Państwo okazję poznać tą niezwykłą postać, blogera, organizatora akcji #NIEHEJTUJ, a w tym wszystkim tatę dwójki dzieci: Niny i Bruna.

      Jakub Urbaniak był nominowany do Odkrycia Roku 2018 na największym wydarzeniu dla blogerów – See Bloggers w Łodzi. Opowiada i pisze o codziennych przygodach swojej rodziny, metodach wychowawczych, podróżach, przemyśleniach, a także gadżetach, które przydają się rodzicom. Stara się wychodzić poza schematy i łamać panujące stereotypy. Robi to skutecznie! Jego misją jest walka z hejtem. Prowadzi warsztaty #NIEHEJTUJ dla uczniów i rodziców oraz prelekcje pt: „Kiedy Mama Nie Patrzy” o niebezpiecznych trendach w sieci. To właśnie na nie serdecznie zapraszamy.

      Zapewne pojawi się wiele pytań związanych z hejtem, na które bloger chętnie udzieli odpowiedzi.

      Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Tylko łącząc nasze działania możemy cokolwiek wspólnie zmienić.

      Wasza SP4

     • Zimowisko 2022/2023

     •  

      ​​​​​​​

      Szanowni Państwo!

      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 informuje, że w dniach   16.01.2023 - 20.01.2023 (I turnus) oraz 23.01.2023 – 27.01.2023 (II turnus) zostanie zorganizowane w naszej szkole zimowisko dla dzieci zklas I-IV szkoły podstawowej.

      W programie między innymi wycieczki autokarowe, warsztatytematyczne, wyjście do teatru, gry i zabawy oraz zajęcia na basenie. Zapewniamy dwa posiłki (śniadanie i obiad). Opiekę nad uczestnikami zimowiska będą sprawowali nauczyciele naszej szkoły. Koszt uczestnictwa dziecka  w ramach jednego turnusu wynosi 500 zł. 

      Zgłoszenia uczestników na zimowisko przeprowadzane są w formie elektronicznej przez rodziców/opiekunów. W tym celu należy w pierwszej kolejności wypełnić kartę kwalifikacyjną, którą trzeba pobrać ze strony szkoły, z zakładki: „O szkole”-> „Szkolne półkolonie i ferie zimowe”. Następnie wypełnioną i podpisaną kartę kwalifikacyjną  przesłać, najlepiej z konta szkolnego dziecka, na adres: 

      wypoczynek.turnus1@sp4gda.pl

      wypoczynek.turnus2@sp4gda.pl 

      (Prosimy wysłać kartę tylko w jednej wiadomości, gdyż dopisywanie informacji, przesuwa Państwa nakoniec kolejki!)

      O zakwalifikowaniu się dziecka decyduje kolejność zgłoszeń, a następnie uiszczenie opłaty iwypełnienie pozostałych dokumentów, które zostały wymienione w Regulaminie zimowiska.

      Rodzice/opiekunowie dzieci, które pomyślnie zostały zakwalifikowane na wypoczynek zimowy, zostaną poinformowani przez dziennik elektroniczny Vulcan o dacie spotkania, podczas którego będzie można uiścić opłatę i dostarczyć pozostałe dokumenty. 

      Zgłoszenia dzieci należy przesyłać na wyżej wymieniony adres mailowy od dnia 12.12.2022 r. od godz.8.00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Decyduje kolejność zgłoszeń.I turnus: zwiedzanie stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, Egzotyczne Zoo w Tuchlinie, wyjazd naspektakl do Teatru Miniatura, zabawa w Fun Arenie i w Movement Arena, warsztaty ceramiczne ipiekarnicze w Muzeum Żuławskim, warsztaty bębniarskie, chemiczne oraz z programowaniaMinecraft.II turnus: zabawa w Loopy’s World, spektakl w Teatrze Miniatura, warsztaty plastyczne oraz gramuzealna w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach, zwiedzanie, warsztaty Minecraft oraz żywa lekcjabiologii w Muzeum Gryf w Dąbrówce, ognisko, zwiedzanie oraz warsztaty kaligraficzne i drukarskie wMuzeum Diecezjalnym w Pelplinie, warsztaty chemiczne.

     • Andrzejki w naszej szkole

     • 29.11 Samorząd Uczniowski zorganizował andrzejki w naszej szkole. Na przerwach można było poznać swoją przyszłość, a przy okazji dobrze się bawić. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.

  •  Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 4
    im. Ignacego Jana Paderewskiego
    w Pruszczu Gdańskim

    Godziny pracy sekretariatu:
    ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
   • Szkoła Podstawowa nr 4
   • 58 682-20-24
    58 682-10-48
   • ul. Kasprowicza 16
    83-000 Pruszcz Gdański

    83-000 Pruszcz Gdański
    Poland
   • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4
    ul. Jana Kochanowskiego 8
    83-000 Pruszcz Gdański

    tel. 58 682-35-75
    e-mail: op@sp4gda.pl
 • Metamorfozy szkoły

   brak danych