• Czytamy Razem

• ZAKRĘCONE PYTANIE BIOLOGICZNE - WAKACJE!
    27.06.2020

Drodzy Uczniowie,

Dziękuję Wam za udział w Zakręconym Pytaniu Biologicznym w roku szkolnym 2019/2020 i zachęcam do kolejnej edycji już w… grudniu. smiley

• Książki - Rada Rodziców.
    27.06.2020
    SERDZECZNIE DZIEKUJEMY
    RADZIE RODZICÓW
    ZA PRZEKAZANIE KSIĄŻEK NA RZECZ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.smiley

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz kim jest.
    Nie  prze to, co ma lecz przez to czym dzieli się z innymi."
  • Podziękowanie.

• Pożegnanie klas ósmych.

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Tym razem uroczystość zakończenia klas ósmych została przeniesiona do internetu. Autorami są uczniowie klas siódmych. Obejrzyjcie wszyscy!

• Bezpieczne wakacje.

Samorząd Uczniowski klas I - III życzy wszystkim udanych i pełnych słońca wakacji.

• 26.06.2020

Sukces uczennic Szkoły Podstawowej nr 4 w Konkursie Plastycznym im. Jana Matejki pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego pt. PRUSZCZ GDAŃSKI NA BURSZTYNOWYM SZLAKU:

• List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020

• Podziękowania.

W imieniu Fundacji FLY oraz Polskiego Towarzystwa Dysleksji składam najserdeczniejsze podziękowania  za zaangażowanie nauczycieli naszej szkoły,  w akcji wspomagania walki z dysleksją  w ramach programu Czytamy Razem.

Koordynator projektu

Izabella Kordek

• Wyniki konkursu Samorządu Uczniowskiego klas I - III Mój zeszyt - moja wizytówka

• Internetowy Puchar Województwa Pomorskiego w szachach

• Informacje od pielęgniarki szkolnej
    25.06.2020

Informacja pielęgniarki szkolnej

dla Rodziców uczniów z klas

0, I , III , VII

• Kangur Matematyczny - wyniki
    23.06.2020

W tegorocznym Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny", uczniowie naszej szkoły uzyskali 4 wyniki bardzo dobre i 10 wyróżnień.

• Wyniki Konkursu Rady Rodziców!

Wyniki Konkursu Plastycznego "Wymarzony Dzień Dziecka":

Tomasz Pawłuszek 1e w kategorii  0 - 3

Weronika Sas 6e w kategorii  4 - 8

Zwycięzcy otrzymują bony do empiku o wartości 50 zł.

Gratulujemy!

• ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020– ROZDANIE ŚWIADECTW

• 15.06.2020

Wyniki Konkursu rady rodziców za 100% wpłat:

I miejsce 6 d,

II miejsce 6 a

III miejsce 2 a

Film z losowania:

• 09.06.2020 Wyniki konkursu „ Cząsteczka wody źródłem życia” - Obrazek 1

W konkursie wiedzy „ Cząsteczka wody źródłem życia ” przeprowadzonym on-line w dniu 4.06.2020 roku zwycięzcami zostali:

Komunikat nr 19 Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo,

na podstawie rozporządzenia MEN z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. z 2020 r., poz. 990) Dyrektor Szkoły informuje, że Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim kontynuuje czasowe zawieszenie prowadzenie działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej. Ograniczenie to obowiązuje do dnia 28 czerwca 2020 r. W tym okresie nauczyciele Szkoły będą dalej pracowali zdalnie z uczniami przy użyciu aplikacji Google Classroom.

Paweł Biesiekierski

• Projekt "Budowa węzłów integracyjnych Pruszcz Gdański, Cieplewo i Pszczółki wraz z trasami dojazdowymi"

strona: