• Podstawowe informacje

Numer konta bankowego dla uczniów (klasy I-VIII):

02 8335 0003 0121 1768 2000 0040

Numer konta bankowego dla oddziałów przedszkolnych (włącznie z zerówkami):

78 8335 0003 0121 1768 2000 0030

Informacja dla Rodziców uczniów/dzieci korzystających z wyżywienia w Szkole i oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kasprowicza 16 oraz oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kochanowskiego 8

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w celu podniesienia jakości sposobu rozliczeń za posiłki, wdrożyliśmy nowy system obsługujący opłaty za wyżywienie w Szkole i oddziałach przedszkolnych powiązany z dziennikiem elektronicznym UONET+.

Na skutek tego zmianie uległ Regulamin stołówki szkolnej* oraz Regulamin korzystania z wyżywienia w oddziałach przedszkolnych*.

Wyżej wymienione regulaminy określające zasady korzystania z posiłków zostały umieszczone na stronie internetowej szkoły www.sp4gda.edupage.org* w zakładce O szkole/Szkoła/Dokumenty* oraz Uczniowie i rodzice/Stołówka* oraz O szkole/Oddziały przedszkolne/O nas*.

W związku z powyższym odpłatność za wyżywienie następuje po każdym miesiącu, w którym uczeń/dziecko uprawnione było do skorzystania z posiłku.

Podstawą do rozliczenia opłat za obiady będzie informacja o nieobecności ucznia/dziecka zaznaczona przez rodzica w dzienniku elektronicznym UONET+. W tym celu przygotowano odrębne instrukcje w jaki sposób należy tego dokonać.

Prosimy o zwrócenie uwagi na poniższe zapisy:

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ w Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim ul. Kasprowicza 16

„…§ 5

1. Warunkiem braku naliczenia opłaty za obiad jest zgłoszenie przez Rodzica nieobecności dziecka lub ucznia w Szkole najpóźniej do godziny 8.00 w dniu nieobecności poprzez dziennik elektroniczny  UONET+.
          2. W przypadku uczestniczenia dziecka lub ucznia w wycieczce/wyjściu szkolnym, odwołanie obiadu leży po stronie Rodzica.
          3. W przypadku braku zgłoszenia przez Rodzica nieobecności dziecka lub ucznia korzystającego z obiadu do godziny 8.00 w dniu nieobecności, opłata za posiłek zostanie naliczona bez możliwości jej odliczenia. …”

REGULAMIN korzystania z wyżywienia w oddziałach przedszkolnych przy ulicy Kochanowskiego 8 w Szkole Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

„… §5

1. Warunkiem braku naliczenia opłaty za obiad jest zgłoszenie przez Rodzica nieobecności dziecka w Szkole najpóźniej do godziny 8.00 w dniu nieobecności poprzez dziennik elektroniczny  UONET+.
          2. W przypadku uczestniczenia dziecka w wycieczce/wyjściu szkolnym, odwołanie obiadu leży po stronie Rodzica.
          3. W przypadku braku zgłoszenia przez Rodzica nieobecności dziecka korzystającego z obiadu do godziny 8.00 w dniu nieobecności, opłata za posiłek zostanie naliczona bez możliwości jej odliczenia. …”

Informacja o wysokości opłat znajdować się będzie w dzienniku elektronicznym UONET+ w konsoli rodzica Uczeń/Opłaty. Ujemny stan „na start” oznacza nadpłatę na dzień 31 grudnia 2022 r., natomiast dodatni stan „na start” oznacza zaległość w opłatach.

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Panią Martą Rutkowską: telefon 58 682 20 24 wewnętrzny 137, e-mail: ksiegowosc@sp4gda.pl

Uprzejmie prosimy o zachowanie terminowości dokonywania opłat przypadających na 15 dzień każdego miesiąca oraz wpłatę na właściwy numer rachunku, który widoczny jest w dzienniku elektronicznym, w zakładce „Opłaty”.

W przypadku braku akceptacji nowych regulaminów prosimy o złożenie w sekretariacie szkoły, pisemnej rezygnacji z korzystania z posiłków.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

Paweł Biesiekierski

(*) hiperłącza

Instrukcja zgłaszania nieobecności dziecka oddziałów przedszkolnych ( w tym zerówek).pdf

Instrukcja zgłaszania nieobecności ucznia.pdf

Obiady wydawane są na przerwach w godzinach: 11.30 - 14.00

KLASY: I - III   11.30 - 11.50

KLASY: IV - VIII  12.35 - 12.50

ZERÓWKI: 13.00 - 13.20

POZOSTALI UCZNIOWIE:  13.35 - 13.45

1. Uczniów klas I -  sprowadzają na stołówkę nauczyciele i przebywają z uczniami w czasie obiadu na  stołówce.
          2. O bezpieczeństwo i dobre maniery uczniów w czasie spożywania obiadów dbają nauczyciele  dyżurujący na stołówce szkolnej.

Regulamin Stołówki Szkolnej w SP4 ul. Kasprowicza 16