• Najlepszy Matematyk Szkoły - wyniki I etapu konkursu

• Kangur Matematyczny

• Aby wziąć udział w konkursie należy do nauczyciela matematyki dostarczyć zgodę na udział w konkursie (podpisaną przez rodzica) oraz wpłacić 12 zł. Ostateczny termin wpłat:  25.01.2022r.

Zgoda - Kangur Matematyczny

• Najlepszy Matematyk Szkoły - I etap

• Zapraszamy uczniów klas 4-8 SP do udziału w konkursie Najlepszy Matematyk Szkoły 2021/2022

• Sukces Pauliny w Rummikub

• 21 października 2021r. uczennice naszej szkoły - Paulina i Kasia - wzieły udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkoł w Rummikub. W rozgrywkach rywalizowało aż 84 uczniów z 40 szkół z Polski. Obie reprezentantki SP nr 4 grały na wysokim poziomie, wykazały się opanowaniem i błyskotliwością.

Wielki sukces odniosła Paulina Krawisz, która zajęła 2 miejce i wraz z nagrodami i ogromnym pucharem wróciła do Pruszcza Gdańskiego.  Aby tego dokonać rozgrała 20 gier w Rummikub.

Wielkie brawa i gratulacje!

• Mistrzostwa Szkoły w Rummikub

• W dniu 8 października 2021r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Rummikub. Emocje były duże, a rozgrywki trwały 3 godziny!

Wielki Finał rozegrały: Magda, Oliwia, Paulina i Kasia.

Mistrzem Szkoły została Katarzyna Kiedyk, a v-ce mistrzem Paulina Krawisz. Gratulujemy i życzymy powodzenia w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Sztumie.

• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Tydzień z tabliczką mnożenia ukoronowany XI Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia już za nami, a podczas niego czekało na Was wiele atrakcji!

✅ ćwiczyliście tabliczkę mnożenia na przerwach grając w różne gry

✅ zdobywaliście Certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia

✅ pokonywaliście stacje zadaniowe

✅ braliście udział w konkursie na Mistrza Tabliczki Mnożenia

✅ tworzyliście naszą szkolną tabliczkę mnożenia, którą mnożna podziwiać na tablicy przy sali 106

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Koordynatorki akcji - p. Dorota Orłowska i p. Anna Lewandowska

• Konkursy przedmiotowe

• Wypełnione karty zgłoszenia prosimy przekazywać do szkolnych koordynatorów konkursów:

Matematyka - p. Joanna Konera, p. Anna Lewandowska, p. Dorota Orłowska

Fizyka - p. Renata Freda

Chemia - p. Renata Lech

Informatyka - p. Barbara Priebe

Wzór karty zgłoszenia ucznia do konkursu

Dokładne informacje o konkursach oraz regulaminy sa dostępne na stronie Kuratorium óswiaty w Gdańsku

KO - Konkursy Przedmiotowe

• Szkolne Mistrzostwa w Rummikub

• Zapraszmay na Mistrostwa Szkoły w Rummikub!

już w najbliższy piątek, 8 października 2021

w sali 20 od godziny 13:45

Dwie najlepsze osoby będą miały szanse spobować swoich sił w Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub w Sztumie, 22 paździerika 2021r.

Zgłoszenia, poprzez dziennik elektroniczny, należy kierować do p. Doroty Orłowskiej

• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 1 października 2021 r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Zachęcamy do wspólnej zabawy:

27-30.09.2021r.  Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu i w szkole.

We wtorek, środę i czwartek zapraszamy o 11:30 do sal 16 i 20 na gry i zabawy z tabliczką mnożenia. Utworzymy też Szkolną Tabliczkę Mnożenia.

01.10.2021. Szkolne komisje ucziowskie przeprowadzą egzaminy z tabliczki mnożenia:
             Uczeń wybiera los z 5  przypadkami mnożenia.
             Jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).
             W przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany. Egzamin można powtórzyć.
             Uzyskany certyfikat uczeń pokazuje nauczycielowi matematyki.

01.10.2021 Konkurs "Mistrz Tabliczki Mnożenia" dla przedstwicieli z każdej klasy 4-8
            godz. 9:50, zimny hol.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!

• Najlepszy Matematyk 2021

• Kangur Matematyczny 2021 - wyniki

• Matematyka w plenerze

• Dzień Dziecka to doskonała okazja, aby lekcja matematyki odbyła się na świeżym powietrzu. W klasach 7a, 4b i 6a ćwiczyliśmy rachunki pamięciowe jednocześnie dbając o nasze zdrowie. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w grze plenerowej Molkky. Do wygranej potrzeba trochę szczęścia i celności aby zdobyć dokładnie 50 punktów, co w pewnym momencie gry skłania do szukania strategii. Było emocjonująco.

• III etap Konkursu Najlepszy Matematyk

• Naj-PI-ękniejsza liczba

• Konkurs odbył się w ramach Tygodnia Matematyki. Otrzymaliśmy aż 55 niezwyklych prac - Pi w przeróżnych odsłonach - kulinarnych, lego, minecrafotwych, pluszakowych - itp.  Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości!

Zapraszamy do obejrzenia wszytskich nadeslanych prac.

• Konkurs Kuratoryjny z Matematyki

• Najlepszy Matematyk Szkoły - II etap