• Relacja z drugiego turnusu półkolonii letnich

• 12.07.2021 10:56
      • W piątek w doskonałych humorach zakończyliśmy drugi turnus półkolonii organizowanych przez naszą szkołę.
      • Drugi turnus półkolonii letnich w Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczął się 5.07.2021 r. zajęciami sportowo –rekreacyjnymi. Poszukiwaliśmy ukrytego skarbu, uczyliśmy się rozpalać ognisko, walczyliśmy na piankowe miecze, strzelaliśmy z wiatrówki, a niektórzy zasłużyli nawet na przejażdżkę quadem. Kolejny dzień upłynął nam pod znakiem fok i uchatek, które – UWAGA- zagrały w przedstawieniu o piratach. Po ich wspaniałym występie ze sklepiku z pamiątkami zniknęły wszystkie pluszowe foki i foczki, które przyjechały ze swoimi nowymi właścicielami do Pruszcza. Na tym nie skończyły się nasze podróżnicze przygody, ponieważ już następnego dnia odbyliśmy wirtualną wyprawę batyskafem, cofnęliśmy się w czasie, by bliżej przyjrzeć się dinozaurom i przodkom człowieka, a nawet zrobiliśmy sobie zdjęcie ze Sfinksem. W czwartek szaleliśmy  w pokoju zagadek, zdobywaliśmy  (kto nie miał) prawo jazdy w miasteczku drogowym, budowaliśmy zamek z gigantycznych klocków. Niektórym udało się zasiąść na tronie, a inni skończyli zakuci w dyby. Tak to bywa na naszych półkoloniach! Ostatni dzień spędziliśmy, wyrabiając garnki i garnuszki na skarby przywiezione z wakacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć z drugiego turnusu