• Wyniki konkursu "Wody to nie śmietnik"

• 28.06.2021 22:37

• Gratulacje!!! Nasza uczennica Oliwia Milewska z klasy III a zajęła II miejsce w konkursie dla szkół podstawowych w kategorii komiks "Wody to nie śmietnik" organizowanego przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku w ramach programu edukacyjnego" Aktywni Błękitni - szkoła przyjazna wodzie" Sukces tym większy, że w konkursie uczestniczyli uczniowie trzech województw: woj pomorskiego, zachodnio - pomorskiego i warmińsko - mazurskiego. Nadesłaną nagrodę oraz dyplom przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie  wręczył pan Dyrektor Paweł Biesiekierski w obecności klasy IIIa  i wychowawczyni pani Anny Kocel oraz szkolnego koordynatora projektu Heleny Janikowskiej.

Gratulujemy kreatywności i zaangazowania w tematyke wodną!

Nagrodzone prace i listę laureatów można zobaczyć