• Wielki sukces w konkursie plastycznym Wód Polskich

• 22.11.2021 22:58
      • Cieszymy się ogromnie z sukcesu uczennic z klasy 8d Sandry Lell i Marceliny Pestka w konkursie plastycznym. Dnia 22 listopada 2021 roku w naszej szkole odbyło się wręczenie dyplomów i upominków laureatom konkursu  „Więcej wiesz o powodzi, lepiej się chronisz” organizowanego przez Wody Polskie w ramach programu „Aktywni Błękitni”.Celem konkursu było wykonanie makiety przedstawiającej zabezpieczenia przeciwpowodziowe.  Najlepszą pracę konkursową wykonały Marcelina Pestka i Sandra Lell, które zdobyły pierwsze miejsce. Dużą kreatywnością wykazała się także Maja Mania z klasy 6a, która otrzymała wyróżnienie Dyrektora RZGW w Gdańsku. Zwycięska drużyna „ Żuławki “ z klasy 8d zdobyła dla naszej szkoły główną nagrodę w postaci telewizora 65 cali. Nagrody uczniom i szkole przekazał pan Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku Andrzej Winiarski.

W holu głównym naszej  szkoły została zorganizowana wystawa wszystkich prac zgłoszonych do konkursu Wód Polskich.

Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali nasza szkołę w konkursie.

Przedstawiciele RZGW w Gdańsku - Dyrektor Andrzej Winiarski i pani Ewa Wiśniewska

Nagrodzone uczennice

Wyróżnione prace konkursowe