• KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS  I-III
      • KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III

• 16.02.2020 21:28
      • Zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursach plastycznych w ramach projektu "AKTYWNI BŁĘKITNI" w kategorii:

- komiks pt. „Była sobie woda” w formacie A4 do 5 stron, w dowolnej technice.
        - praca plastyczna pt. „Wody kropelka, moc wielka” w formacie A4 lub w formie przestrzennej, w dowolnej technice.

• Przebieg konkursu:
        1. Do 15 marca 2020 roku uczniowie wykonują prace z uwzględnieniem co najmniej jednego z poniższych aspektów:
        - konieczności oszczędzania wody,
        - sposobów ochrony wód,
        - obieg wody w przyrodzie,
        - wykorzystania wody deszczowej,
        - woda źródłem życia.
        2. Podpisane prace konkursowe wraz z zgodą rodziców na udział w konkursie należy dostarczyć do sali 208 do dnia 15.03.2020 r. Prace niepodpisane oraz dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę.
        3. Prace będą oceniane wg następujących kryteriów:
        - Wartość merytoryczna;
        - Zrozumiały i przekonujący przekaz;
        - Kreatywność w ujęciu tematu;
        - Spełnienie wymogów technicznych;
        - Poziom artystyczny;
        4. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej w dniu 25.03. 2020r.
        5. W dniach 15-25 marca powołana w szkole komisja weryfikacyjna składająca się  z nauczycieli: przyrody, plastyki, edukacji wczesnoszkolnej wybiera spośród prac zgłoszonych do konkursów po trzy najlepsze komiksy i po trzy najlepsze prace plastyczne na poziomach klas I, II i III.
        6. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na szkolnej wystawie.

Anna Kocel i Daria Kwiatkowska