Szkolny konkurs fotograficzny „ Czyste wody atrakcją naszego regionu"

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Czyste wody atrakcją naszego regionu”. Czekamy na ciekawe fotografie ukazujące magiczne miejsca zatrzymane w kadrze.

Regulamin konkursu

1. Konkurs organizowany jest przez  Szkołę Podstawową nr 4  w Pruszczu Gdańskim w ramach akcji „ Szkoła przyjazna wodzie – Aktywni Błękitni”. Odbywa się on w kategorii klasy  IV - VIII.
  2. Celem konkursu jest ukazanie w obiektywie atrakcyjnych przyrodniczo miejsc związanych z wodami naszego regionu.
  3. Każdy autor  prac może dostarczyć dwa zdjęcia w formie elektronicznej na adres przyrodnicze.konkursy@sp4gda.pl
  4. Praca powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora, klasę oraz informacje o miejscu, które przedstawia.
  5. Przystąpienie do konkursu jest jednocześnie wyrażeniem zgody na publikacje prac na stronie szkoły.
  6. Konkurs rozpoczyna się 16.05.2020 r. a kończy 05.06.2020r.
  7. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 08.06.2020 r.
  8. Przewidziane są dyplomy i nagrody.