Najlepszy Matematyk Szkoły - II etap

W tym roku szkolnym, panująca epidemia koronawirusa, spowodowała, że nasz szkolny konkurs
Najlepszy Matematyk zostanie ograniczony do 2 etapów.
Serdecznie zapraszamy do II etapu!

II etap odbędzie się 20 maja 2020r. godz. 16:00 - 17:30 w trybie zdalnym.

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Do 19 maja 2020r. dołącz na Classroom do zajęć Najlepszy Matematyk - konkurs.

W Classroom znajdź ikonkę plusa "+", wybierz "Dołącz do zajęć" i wpisz odpowiedni kod. Uczniowie z poszczególnych klas, dołączają do zajęć na Classroom, wpisując kody:

Klasa 4 kod: j6surcg

Klasa 5 kod: hjkbcam

Klasa 6 kod: yxxvjyi

Klasa 7 kod: z5idori

Klasa 8 kod: e5qijzj

2. W dniu 20 maja 2020r. o godzinie 16-tej wejdż w Classroom - Najlepszy Matematyk. O tej godzinie pojawi się tam link do testu w Formularzu Google, który będzie się składał z pytań zamknietych i otwartych, za które można uzyskać maksymalnie 20 punktów.

3. Rozwiąż test i prześlij odpowiedzi. Liczą się przede wszytskim zdobyte punkty, ale w przypadku remisu, komisja weźmie pod uwagę czas wykonywania testu.

Pamiętaj, że w ogólnej klasyfikacji liczą się również punkty z I etapu - zegara matematycznego.

Czekamy na zgłoszenia!

Nauczyciele Matematyki