WARSZTATY PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU.

7 lutego nasi ósmoklasiści mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach praktycznej nauki zawodu w ZSRCKP w Rusocinie.Uczniowie mogli poznać tajniki zawodu hotelarza oraz specyfikę pracy w zawodach mechanicznych, w szczególności: technik mechatronik, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.Spotkanie było bardzo ciekawym doświadczeniem i możliwością poznania tych zawodów w praktyce, co być może ułatwi niektórym podjęcie decyzji o wyborze swojej przyszłej ścieżki kształcenia.

Dziękujemy za możliwość uczetniczenia w warsztatach w szczególności panu dyrektorowi ZSRCKP w Rusocinie - Markowi Urbankowi oraz pani Halinie Solskiej -szkolnemu doradcy zawodowemu.