Pasowanie na czytelnika IA,IB,IC,ID,IE,IF

UROCZYSTE
PASOWANIE KLAS PIERWSZYCH
NA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEKI

Mamy nadzieję, że od tej pory każdy pierwszak będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.smiley

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników szkolnej biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie, obejrzeli przedstawienie przygotowane przez pana Piotra Lice i jego aktyw biblioteczny uczennice z klasy IIC, VH, VIE. Pierwszoklasiści dowiedzieli się, jak należy dbać o książki.

Uczniowie złożyli przyrzeczenie, a Dyrekcja Szkoły Pan Paweł Biesiekierski, Pani Iwona Polańska  dokonali uroczystego pasowania każdego ucznia z klas IA, IB, IC, ID, IE, IF. Najmłodsi czytelnicy otrzymali pamiątkowy znaczek, który będzie im przypominał o tym pięknym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: