Piękne Czytanie :)

"Z KSIĄŻKĄ  NA TY"
ETAP I
PIĘKNEGO  CZYTANIA

Uczniowie naszej szkoły poraz X uczestniczyli
w powiatowym konkursie czytelniczym.

11-12-13 lutego 2020r. uczniowie naszej szkoły z klas I, II, III, IV, V, IV, VII, VIII SP wzięli udział w Konkurs Pięknego Czytania w ramach X Powiatowego Konkursu Czytelniczego "Z książką na ty", który odbył się w Bibliotece Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim. W konkursowych zmaganiach bierze udział ponad setka dzieci z powiatu gdańskiego. W tych dniach swoje umiejętności będą zaprezentować i nasi uczniowie. Klasa ID -  Marek Cellmer, klasa IIB - Lilla Nowak, klasa IIIA -  Lena Kułaga, klasa IVA -  Anna Lejsa, klasa VH - Magda Kopernik, klasa VIC -  Liwia Gruszczyńska, klasa VIIF - Jakub Mazgóła, klasa VIIID - Martyna Kuberna   . Opiekunem uczniów była Joanna Wagner, Piotr Lica i Hanna Kryger nauczyciele biblioteki. Życzymy powodzenia i czekamy na wyniki konkursu..