Ogłoszenie Biblioteki - Podręczniki.

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Szanowni Rodzice

Biblioteka informuje o sposobie wypożyczania

Podręczników, Materiałów ćwiczeniowych i Lektur.

1. W tym roku szkolnym podręczniki  i materiały ćwiczeniowe odbiera uczeń wraz                     z wychowawcą klasy.
  2. Dla Wychowawców biblioteka przygotowała oświadczenie które podpisuje rodzic  każdego ucznia.
  3. Oświadczenia należy pobrać z biblioteki przed rozpoczęciem roku szkolnego 2020/202        i przekazać uczniom.
  4. Każdy rodzic podpisuje oświadczenie o odpowiedzialności finansowej za podręczniki szkolne.
  5. Podpisane przez rodzica oświadczenie uczeń przekazuje Wychowawcy. Na jego podstawie bibliotekarz może wypożyczyć uczniom komplet podręczników do danej klasy na nowy rok szkolny.

Biblioteka informuje, że w pierwszych dniach pracy biblioteki, lektury szkolne będą wypożyczane jak w ubiegłym roku szkolnym dla całej klasy przez nauczycieli języka polskiego. Nauczyciel przekazuje każdemu uczniowi odpowiedni egzemplarz. Listę z numerami książki przekazuje bibliotekarzowi.