• Komunikat Dyrektora Szkoły
     • Komunikat Dyrektora Szkoły

     • Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

      na podstawie rozporządzenia MEiN dnia 28 maja 2021 r. w  sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniemi zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. z 2021 r., poz. 982 ) informuję, że:

      1. Od dnia 31 maja 2021 r. zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim będą realizowane w wariancie stacjonarnym.
      2. Świetlica w Szkole Podstawowej nr 4  im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą bez ograniczeń wynikających z okresu pandemii, z wyjątkiem przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. 
      3. Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczęszczają na zajęcia bez zmian w trybie stacjonarnym.
      4. Na terenie Szkoły obowiązuje reżim sanitarny zobowiązujący między innymi do noszenia maseczek zakrywających usta i nos zarówno przez uczniów jak i pracowników Szkoły.
      5. Wszyscy uczniowie Szkoły realizują naukę zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

        

      Z wyrazami szacunku

      Paweł Biesiekierski

      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

       

    • Darmowe warsztaty dla rodziców na czas pandemii
     • Darmowe warsztaty dla rodziców na czas pandemii

     • Dzieci i nastolatki mocno odczuwają skutki ograniczeń związanych z pandemią. Jak mądrze doradzać zbuntowanemu nastolatkowi? Jak radzić sobie z dziećmi, zamkniętymi w domach, pozbawionymi kontaktów z rówieśnikami? Jak zorganizować naukę i zajęcia, kiedy brakuje nie tylko sprzętu, ale także cierpliwości?

     • Sukcesy uczennic naszej szkoły w IV Wojewódzkim Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej "More Than Words"

     •  

      Z ogromną radością informujemy, że uczennice naszej szkoły Anastazja Tracz i Antonina Tracz z klas 6a zajęły II miejsce w kategorii -Piosenka/duety oraz Weronika Ptach z klasy 6d III miejsce w kategorii -Piosenka/solistki. Natalia Stępień z klasy 6f  w kategorii Piosenka/solistki została wyróżniona.

      Jest nam tym bardziej miło,że wszystkie reprezentantki naszej szkoły zostały docenione przez jury IV Wojewódzkiego Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej More Than Words.

      Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

      Szkolna Komisja Konkursowa

      Joanna Piotrowicz

      Anna Tracz

     • Życzenia

     • Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny życzymy wyjątkowych chwil spędzonych z bliskimi. 

      Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły 

     • Uwaga ósmoklasiści. Rusza nabór do szkół ponadpodstawowych!

     • Drodzy Ósmoklasiści, Drogie Ósmoklasistki,
      przed Wami kolejny ważny etap w życiu. Już w krótce będziecie dokonywać wyborów związanych z Waszą dalszą ścieżką edukacyjną. Aby wesprzeć Was w tym ważnym czasie przedstawiam dla Was istotne informacje związane z rekrutacją.
    • Komunikat Dyrektora Szkoły
     • Komunikat Dyrektora Szkoły

     • Szanowni Państwo, drodzy Rodzice,

      na podstawie rozporządzenia MEiN dnia 29 kwietnia 2021 r. w  sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
      i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U. z 2021 r., poz. 824 ) informuję, że:

      1. Od dnia 17 maja 2021 r. do dnia 30 maja 2021 r. zajęcia dla uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim będą realizowane w systemie hybrydowym zgodnie z harmonogramem nauczania hybrydowego.
      2. Zajęcia dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim kontynuowane będą w trybie stacjonarnym według obowiązującego planu lekcji.
      3. Świetlica w Szkole Podstawowej nr 4  im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą bez ograniczeń wynikających z okresu pandemii, z wyjątkiem przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. 
      4. Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczęszczają na zajęcia bez zmian w trybie stacjonarnym.
      5. Wszyscy uczniowie Szkoły realizują naukę zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

      Organizacja funkcjonowania Szkoły od dnia 17 maja 2021 r.pdf


      Z wyrazami szacunku

      Paweł Biesiekierski

      Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

     • Czas dla Ziemi

     • Dzień Ziemi, który co roku obchodzimy w naszej szkole stał się nie po raz pierwszy Tygodniem dla Ziemi. Chcemy przypomnieć, jak obchodziliśmy to święto.

           Chętni uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami podjęli eko - wyzwania pod hasłem „Przywróć Nasza Ziemię”. Każdy mógł się włączyć w tę akcję w najbardziej dogodny dla siebie sposób. Uczniowie klas 4 - 8 zmienili swoje awatary w odnawialne źródła energii, pisali listy dla Ziemi. Uczniowie klas czwartych i piątych ze swoimi wychowawcami zapoznali się z ciekawymi pokojami  zagadek przygotowanymi przez Ekoeksperymentarium. Dzięki nauce przez zabawę utrwalali zdobytą wiedzę, poznawali sposoby ograniczania zużycia wody, prądu i uczyli się jak segregować śmieci. Uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych na lekcjach geografii i chemii wzbogacali swoją wiedzę na temat zanieczyszczeń powietrza na zajęciach zaproponowanych przez Edukacyjną Sieć Antysmogową. W czasie zajęć uzyskali odpowiedź na pytania: Co to jest smog? Jakie są główne źródła zanieczyszczeń powietrza? Co należy zmienić, aby powietrze w naszym mieście było jeszcze bardziej pozbawione zanieczyszczeń pyłowych. Młodzież uczyła się, w jaki sposób może na bieżąco analizować stan powietrza w okolicach szkoły, swojego domu i w całej Polsce.

      CZYTAJ DALEJ

  •  Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 4
    im. Ignacego Jana Paderewskiego
    w Pruszczu Gdańskim

    Godziny pracy sekretariatu:
    ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
   • Szkoła Podstawowa nr 4
   • 58 682-20-24
    58 682-10-48
   • ul. Kasprowicza 16
    83-000 Pruszcz Gdański

    83-000 Pruszcz Gdański
    Poland
   • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4
    ul. Jana Kochanowskiego 8
    83-000 Pruszcz Gdański

    tel. 58 682-35-75
    e-mail: op@sp4gda.pl
 • Metamorfozy szkoły

   brak danych