• Komunikat Dyrektora Szkoły - czasowe zamknięcie sekretariatu Szkoły.

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 26.07.2021 r. - 06.08.2021 r. sekretariat Szkoły będzie nieczynny. W tym okresie dokumenty można pozostawić w gabinecie księgowości ( pok. nr 4 przy sekretariacie ).

Za wszelkie niedogodności z góry przepraszamy.

• Podsumowanie I turnusu pólkolonii letnich

• W dniach 28.06.- 02.07.2021r. 48 uczniów naszej szkoły wzięło udział w I turnusie letnich półkolonii. Organizatorem wypoczynku był dyrektor szkoły, Paweł Biesiekierski. Uczestnikom zapewniono wykwalifikowaną opiekę kadry pedagogicznej w godzinach 7.00-16.00, a także posiłek w formie drugiego śniadania i obiadu. W programie uwzględniono aktywny wypoczynek dzieci, gry i zabawy sportowe, wycieczki autokarowe po Kaszubach. Dzięki wizycie w skansenie uczestnicy letniego wypoczynku poznawali historię, kulturę i tradycję regionu kaszubskiego. Przebywając w gospodarstwie rolnym, podpatrywali codzienne życie rolników, obserwowali zwierzęta, takie jak: kozy, krowy, konie, króliki, a nawet alpaki. Dowiedzieli się także, jak powstaje chleb, uczyli się rozróżniać rodzaje zbóż, a nawet samodzielnie wyrabiali ciasto chlebowe, zktórego powstało 48 bochenków chrupiącego chleba. Atrakcją dla dzieci była wycieczka wozem konnym po okolicy. W kolejny ch dniach koloniści wzięli udział w grze strategicznej w lesie i szukali ukrytego skarbu, uczyli się także rozpalać ognisko i budować szałas. To była doskonała lekcja zaradności i grupowej współpracy. Wiele radości przyniosły uczestnikom półkolonii gry i zabawy rekreacyjne podnoszące sprawność fizyczną, takie jak: gra w minigolfa, pokonywanie toru przeszkód, przemierzanie ścianki wspinaczkowej, strzelanie z łuku. Przeprowadzono także zajęcia z programowania z użyciem klocków Lego i tabletów. Ponadto dzieci wykonywały prace plastyczne, takie jak: figurki z masy solnej, rysunki kolorową kredą po chodniku i plakaty charakteryzujące grupę kolonijną. Za przygotowanie i realizację programu letniego wypoczynku w I turnusie odpowiadała pani Karina Hennig.

II turnus półkolonii w naszej szkole zostanie zrealizowany w dniach  05.07.- 09.07.2021r.

• Stypendium dla najlepszych uczniów!

• !!! Zmiany w procedurze przyznawania stypendiów !!!

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.

•  Kontakt

• sekretariat@sp4gda.pl