Dnia 23 stycznia 2018 r. odbył się
w naszej szkole
Koncert Orkiestry Smyczkowej
Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Gdańsku, którą dyrygowała pani Jagoda Wyrwińska.
W wykonaniu tej orkiestry uczniowie naszej szkoły wysłuchali trzech utworów znanych kompozytorów:
A.Corelli - Concerto Grosso op.6 nr 8 Na Boże Narodzenie
J.S.Bacha - Koncert na dwoje skrzypiec d-moll cz.1
W.A. Mozarta - Divertimento F-dur
