• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Szanowni Państwo,
            w związku z przypadkiem zakażenia COVID-19 w naszej Szkole, po konsultacjach z Państwową Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Pruszczu Gdańskim informuję, że uczniowie klasy IIC  wraz z wychowawcą objęci są kwarantanną od dnia 06.02.2021 r. do dnia 14.02.2021 r. (włącznie).

W związku z powyższym, w tych dniach pozostają w domu i uczestniczą w zajęciach, w formie nauki na odległość za pośrednictwem pakietu G-Suite for Education. Jednocześnie rodzice proszeni są o prowadzenie obserwacji domowej swoich dzieci i w razie potrzeby o kontaktowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Z wyrazami szacunku

Paweł Biesiekierski Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. I. J. Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA SZKOLNEJ BIBLIOTEKI

• Witam Cię w naszej bibliotece.

Staraj się czerpać z książek jak najwięcej mądrości i radości.

Szanuj je, jak najbliższych sercu przyjaciół.

Tradycją szkolnej biblioteki jest przyjęcie do grona czytelników uczniów

klas I. To uroczyste wydarzenie miało miejsce w dniach 1,2,3 lutego bieżącego roku.

Nasi najmłodsi uczniowie złożyli ŚLUBOWANIE w obecności Dyrekcji szkoły swoich wychowawców, nauczycieli i bibliotekarzy.

Poznali życzenia książki, zasady korzystania z wypożyczalni oraz otrzymali pamiątkową książkę pt. „PIERWSZE ABECADŁO”.

Nasi nowi czytelnicy mają już na swoim koncie pierwsze wypożyczone samodzielnie książki.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.

•  Kontakt

• Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim Godziny pracy sekretariatu: ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
      • sekretariat@sp4gda.pl
      • 58 682-20-24 58 682-10-48