• Konsultacje specjalistów

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Proponujemy Wam pomoc psychologiczno-pedagogiczną oferowaną przez specjalistów  naszej szkoły. Nasi pedagodzy, psycholodzy i logopedzi będą prowadzili konsultacje w wyznaczonych terminach.

Poniżej zamieszczamy grafik dyżurów, który obowiązuje do odwołania.

Zapraszamy!

• Miejski Konkurs Ekologiczny - eliminacje szkolne

• Już w  środę 23.03.22r. odbędą się szkolne eliminacje do Miejskiego Konkursu Ekologicznego.

Zapisy do 21.03.22r

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli się zastanawiasz a wiesz, że jesteś eko, to zapoznaj się z zagadnieniami  konkursu wiedzy!

zagadnienia

Przyjdź i spróbuj swoich sił !

Najlepsze dwie osoby w kategorii klas 5 - 6 oraz 7 - 8 przechodzą do etapu miejskiego.

• Najlepszy Matematyk i Wieczór Gier

• We wtorek 15 marca odbędzie się II etpa konkursu Najlepszy Matematyk, a w piątek organizujemy Wieczór Gier Planszowych. Aby wziąć udział w Wieczorze Gier, nalezy zapisać się poprzez formularz Google dostępny pod linkiem:Wieczór Gier - zgłoszenie.

Start zapisów w poniedziałek 14 marca 2022 o godz. 17:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgoda udział w Wieczorze Gier

W Tygodniu Matematyki podczas wieczoru czekają na Was przede wszystkim gry z matematycznym akcentem t.j : Rummikub, Blokus, SuperFarmer, Gra ze śliwką na okładce i liczbą PI w tle, Zero, Mrówki, Splendor,
            Ubongo i inne.

Gry te rozwijają logiczne myślenie, kształtują wyobraźnię przestrzenną oraz poprawiają sprawność rachunkową.
            Jednakże ich największą zaletą jest że poprawiają humor i zapewniają dużo emocji.
            Przyjdź i pograj z nami !

Zgoda udział w Wieczorze Gier

START ZAPISÓW 14 MARCA godz 17:00
            Uwaga !

Liczba miejsc jest ograniczona ! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie Zapraszamy.
            M. Jakiel, D.Orłowska R.Lech.

• Dzień liczby Pi

• Już w poniedziałek rozpoczynamy Matematyczny Tydzień. Zapraszamy na przerwach o 11:30 i 12:35 na hol główny do świętowania Dnia Pi z kostkami: Rubika i Happy Cubes. Zbudujemy również panoramę Miasta Pi, a miłośnicy rebusów znajdą wiele zagadek perzygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy - Nauczyciele Matematyki.

• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Дорогі батьки Початкової Школи № 4 у Прущі-Гданському,
            сердечно запрошуємо учнів та їхніх батьків, які приїхали з України після 24 лютого 2022 р, на зустріч із волонтерами, яка відбудеться у нашій школі наступної суботи, 12 березня о 10:00.
            Під час зустрічі ми визначимо обсяг необхідної допомоги у вивченні польської мови та відчутті себе у нашій школі як удома.

Управління школи та Волонтери Початкової Школи № 4 у Прущі-Гданському.

Drodzy Rodzice Szkoły Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim,

serdecznie zapraszamy Uczniów i ich Rodziców przybyłych z Ukrainy po 24 lutego 2022r. na spotkanie z wolontariuszami, które odbędzie się w naszej szkole w najbliższą sobotę 12 marca o godz. 10.00.

Podczas spotkania ustalimy zakres pomocy w nauce języka polskiego i w zadomowieniu się w naszej szkole.

Dyrekcja i Wolontariat Szkolny Szkoły Podstawowej nr 4 w Pruszczu Gdańskim

• KONKURS MEMORY MASTER- edycja wiosenna

• Zachęcamy do wzięcia udziału w wiosennej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego

MEMORY MASTER.

Zgłoszenia przyjmują wszyscy nauczyciele języka angielskiego do 13 marca.

Koszt udziału wynosi 10 zł.

• Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa

• Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o zanieczyszczeniach powietrza i zmianach klimatu - Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej uczniów klas 7 - 8. Konkurs organizowany jest przez Edukacyjną Sieć Antysmogową ( ESA). Uczniowie wezmą udział w 3 etapach zmagań, w każdym odpowiedzą na 40 pytań w maksymalnym czasie 40 minut. Rywalizacja w pierwszym etapie rozpoczyna się już 24 marca 2022r. o godzinie 10:00. Do kolejnego etapu przejdą uczniowie, którzy zdobędą 80 % poprawnych odpowiedzi. Szczegółowe informacje na temat punktacji znajdują się w regulaminie. Wyniki poszczególnych etapów publikowane będą na platformie konkursowej olimpiadaesa.nask.pl a wielki finał odbędzie się 21.04. 2022 r..

Rejestracji uczniów dokonuje nauczyciel do 21.03.22 po wcześniejszym zgłoszeniu się uczniów

Materiały edukacyjne wymagane w bibliografii dostępne będą na platformie po zalogowaniu ucznia przez nauczyciela. Każdy będzie mógł przećwiczyć formę konkursu w przygotowanym do tego przykładowym arkuszu. Wszyscy uczniowie którzy otrzymają wynik procentowy wskazany dla miejsca 1-3 otrzymają 3 punkty na świadectwie uwzględnione przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
            Dodatkowo dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.
            Regulamin Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej