• Rok szkolny 2019/2020

    • W poniedziałek 16 września jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki.  Z tej okazji uczniowie przygotowywali drzewka zdolności i talentów,  wykonywali "KROPKOWE" PRACE PLASTYCZNE, grali w różne "KROPKOWE" gry, ożywiali swoje KROPKI używając aplikacji Quiver oraz ubierali się w kropki.

     Od 21 października do 31 października 2019 r. w naszej szkole odbywał się konkurs prozdrowotny MIAROWYM KROKIEM PO ZDROWIE. Mając na uwadze malejącą z roku na rok aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży próbowaliśmy przez 10 dni planować i monitorować swoją aktywność na poziomie 3000 kroków dziennie. Najaktywniejsi uczniowie wykonywali nawet 11 000 kroków dziennie!

      

     W piątek, 22 listopada 2019 r. uczniowie spotkali się na Jesiennym Wieczorze Gier Planszowych - jak zawsze było bardzo emocjonująco. Graliśmy w Splendor, Blokus, Rummikub, Catan, Carcasonne, Las Vegas, Doble, Superfarmera, Wsiąść do Pociągu, 6!bierze i jeszcze kilka gier.

      

     W naszej szkole w dniu 28 listopada odbyły się w ramach programu „ Aktywni Błękitni” szkolne obchody Dnia Kropli Wody. W tym dniu dominującym kolorem był niebieski.

      

      

     W dniu 5 grudnia 2019 roku nasza Szkoła otrzymała Wojewódzki Certyfikat "Szkoły Promującej Zdrowie". Certyfikat nadał Pomorski Kurator Oświaty Pani Małgorzata Bielang. Odebrał go Dyrektor Szkoły wraz z jednym z koordynatorów Panią Justyną Nowak-Kalińską. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w uzyskanie tego wyróżnienia ❤

      

     W grudniu z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji  oraz Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych  odbył się w naszej szkole konkurs na NAJLEPSZY PLAKAT O TOLERANCJI. Wśród uczestniczących klas mających za zadanie wspólnie zredagować hasło dotyczące tolerancji oraz wykonać stosowny do niego plakat udało się stworzyć wspólnie naprawdę wspaniałe prace.

      

     W dniach 10-12 grudnia w naszej szkole został zorganizowany Charytatywny Kiermasz  Świąteczny dla Florci, młodszej siostry naszego ucznia. Wszystkie klasy przygotowały wspaniałe dekoracje oraz wypieki świąteczne.

      

      

     Z inicjatywy dyrektora naszej szkoły, Pana Pawła Biesiekierskiego grono pedagogiczne oraz uczniowie wraz
     z rodzinami mogli uczestniczyć już po raz trzeci w „Wieczorze Kolęd”, który w tym roku przypadł 10 stycznia. Kto wziął udział w naszej szkolnej uroczystości, miał wrażenie, że uczestniczy w niezwykłym, bożonarodzeniowym koncercie. Emocjom-wzruszeniom i zachwytom- nie było końca! Wszyscy uczestnicy zebrali niekończące się owacje.

      

      

      

      

      

      

  •  Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Pruszczu Gdańskim Godziny pracy sekretariatu: ul. Kasprowicza 16 pn. - pt. 7.30 - 15.30
   • Szkoła Podstawowa nr 4
   • sekretariat@sp4gda.pl
   • 58 682-20-24 58 682-10-48
   • ul. Kasprowicza 16 83-000 Pruszcz Gdański 83-000 Pruszcz Gdański Poland
   • Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4 ul. Jana Kochanowskiego 8 83-000 Pruszcz Gdański tel. 58 682-35-75 e-mail: op@sp4gda.pl
 • Metamorfozy szkoły

   brak danych