Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Zakończenie realizacji projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" Grupy MAC S.A.w Op na ul. Kochanowskiego.

Przez cały rok szkolny 2018/2019 Zofia Gilewska wychowawczyni grupy "Jeżyki" realizowała z dziećmi poszczególne etapy projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Obejmowały one min. szerzenie czytelnictwa wśród dzieci i ich Rodziców, krzewienie rozwoju kultury fizycznej, zdrowe odżywianie, rozwój kreatywności dzieci, pomoc w osiąganiu samodzielności przez dzieci. W projekcie były ciekawe zajęcia, piosenki, kolorowanki, propozycje prac plastycznych, a przede wszystkim zapoznanie z nowym przyjacielem- Misiem Bruno, który odwiedzał po kolei domy dzieci z grupy "Jeżyki". Dzieci ze swoją wychowawczynią stworzyły karty aktywności, kodeks grupy, a z Rodzicami prowadziły Dziennik Małego Misia. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi realizować poszczególne etapy projektu, Rodzicom za gościnę Bruna- a dzieciom za fantastyczną zabawe i zaangażowanie. Czekamy na nowe propozycje do projektu w przyszłym roku szkolnym !

Zofia Gilewska