Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Wakacyjna akcja Rodziców pod hasłem "Malujmy razem" w OP na ul. Kochanowskiego 8.

Wakacyjna akcja Rodziców pod hasłem „MALUJMY RAZEM”.

W czasie wakacyjnego odpoczynku w dniach 9-11 sierpnia Rodzice z grupy „Krasnale” poświęcili swój cenny czas weekendowy (zaznaczyć trzeba, że akurat była przepiękna pogoda), żeby uczestniczyć w akcji „Malujmy razem”.

Akcja miała na celu pomalowanie sali dydaktycznej „Krasnale” i przygotowanie jej do rozpoczęcia zajęć w nowym roku szkolnym. Zakres prac był olbrzymi, ale nasi Rodzice spisali się na medal. Wygospodarowaliśmy nawet czas na wspólną kawę i ciasto!!!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom, to dzięki Wam możliwa jest realizacja wszystkich naszych przedsięwzięć. Pamiętajcie, że " o wartości człowieka, nie stanowi to, co mamy i kim jesteśmy, ale to czym jesteśmy w stanie dzielić się z innymi. Dobro wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą."

Poniżej zamieszczamy  fotorelację z całej akcji.

Wychowawcy grupy „Krasnale”

Beata Kisiel i Zofia Skrzypiec