Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Charytatywna zbiórka pluszaków!!!

DRODZY RODZICE!!!

Już po raz trzeci Fundacja „Mam Marzenie” z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w Polsce. Zebrane dary zostaną 25 listopada przekazane do szpitali dziecięcych w całym kraju.

Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą się do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają nam w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie corocznej zbiórki zabawek w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Misia.

Jeżeli macie Państwo w domu niepotrzebne, ale w bardzo dobrym stanie używane zabawki, również wykorzystamy je przekazując świetlicom w hospicjach i szpitalach.

Bardzo prosimy o dołączenie się do akcji ogólnokrajowej- dary w naszej placówce zbierają do 20 listopada wychowawczynie grupy „Jeżyki” - Zofia Gilewska i Katarzyna Nojmyler.

DZIĘKUJEMY !!!