Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Warsztaty zdobienia pierników na Faktorii handlowej.

W dniu 3 grudnia dzięki funduszom z Rady Rodziców nasze czterolatki tj. grupa „Jeżyki” i „Pajacyki” wraz ze swoimi paniami udały się na wycieczkę na Faktorię Handlową w Pruszczu Gdańskim, aby uczestniczyć w warsztatach zdobienia pierników.

Dekorowanie pierników jest piękną tradycją bożonarodzeniową, pozwala  stworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu …. zjeść .

Każde dziecko z wielkim zaangażowaniem ozdabiało pierniczki. Lukier i posypka sprawiły, że zamieniły się one w kolorowe słodkości! Każdy piernik wykonany przez dzieci był unikalny.

Pachnące, kolorowe pierniki pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało pierniczki do domu. Dziękujemy.