Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Jasełka "Pajacyków" w OP na Kochanowskiego 8.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia.

Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie. Dzieci z grupy II „Pajacyki” w dniu 18 grudnia zaprosiły swoich Rodziców, Pana Dyrektora i Panią wicedyrektor, przedstawicieli Rady Rodziców oraz pracowników przedszkola na „Jasełka”.

Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci przygotowały panie: Beata Kisiel i Zofia Skrzypiec.

Wszystkim „Pajacykom” należą się ogromne pochwały za nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.