Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej AKADEMIA AQUAFRESH w Oddziałach Przedszkolnych na Kochanowskiego.

W czasie ferii dzieci z gr. "Biedronki"  razem z wychowawczyniami - p. Anią i p. Agnieszką - brały udział w zajęciach w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej AKADEMIA AQUAFRESH. Program jest odpowiedzią na znaczący problem społeczny, jakim jest próchnica zębów u dzieci. Podczas zajęć edukacyjnych i zabaw przedszkolaki razem z bohaterami programu - PASTUSIAMI -  uczyły się, jak prawidłowo dbać o ząbki, aby były zdrowe; poznały zasady ich prawidłowej pielęgnacji oraz zasady zdrowego odżywiania się, a  każdego dnia po śniadaniu poprzez mycie zębów utrwalały nawyki higieniczne.