Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

"Biedronki" z OP na ul. Kochanowskiego 8 z wizytą w bibliotece szkolnej.

Dnia 30.05.2019r. dzieci z gr. "Biedronki" udały się do biblioteki w Szkole Podstawowej Nr 1 na zajęcia biblioteczne, które poprowadziła dla nich Pani Irena Bartczak - Koda. Przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem biblioteki, poznały i oglądały różne rodzaje książek oraz czasopism dla dzieci. Poznały również pomocników pani bibliotekarki - misie. Na zakończenie zajęć otrzymały w prezencie 2 książki, na podstawie których będą mogły stworzyć własne mini książeczki. Dzieci również wręczyły podziękowania Pani Irenie w postaci własnoręcznie zrobionych zakładek. Wizyta w bibliotece była dla większości dzieci nowym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że będziemy to miejsce odwiedzać częściej, by rozwijać zainteresowania czytelnicze.

wychowawcy - Agnieszka Antkiewicz, Anna Lewandowska