Strony przedmiotu Oddziały przedszkolne 2018/19

Aktualności.

KOLEJNA WIZYTA "JEŻYKÓW" Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH PRZY UL. KOCHANOWSKIEGO 8 W POWIATOWEJ I MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W PRUSZCZU GDAŃSKIM.

30 maja 2019 r. grupa "Jeżyki" wraz ze swoją wychowawczynią Katarzyna Nojmyler udały się do biblioteki na zajęcia edukacyjne. Pani Asia Łabasiewicz przygotowała dla dzieci bajkę pt. "Szukając Marudka" wykorzystując do tego teatrzyk kamishibai. Opowieść była niezwykle pouczająca - przypomniała bowiem dzieciom, że nigdy nie można wychodzić z domu bez wiedzy rodziców oraz rozmawiać z nieznajomymi. Podczas wizyty dzieci brały udział w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz rysowały na temat wysłuchanego opowiadania. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wizyty w bibliotece.

Katarzyna Nojmyler