Nauczyciel

 

Zespoły przedmiotowe:

Zespół przedmiotów ścisłych

przewodnicząca:

  • Dorota Orłowska (matematyka, fizyka)


członkowie:

  • Renata Lech (matematyka, chemia)
  • Renata Freda(matematyka,fizyka)
  • Iwona Obszańska (matematyka)
  • Magdalena Jakiel (matematyka)
  • Marta Rogacka-Bojczuk (informatyka)
  • Bożena Nowak (informatyka)
  • Tadeusz Cyra(matematyka)
  • Tomasz Warczak(matematyka, informatyka)
  • Krzysztof Wasiewski(matematyka, informatyka)
  • Barbara Priebe (matematyka, informatyka)
  • Joanna Konera (matematyka)
  • Kamila Grabowska(matematyka,informatyka)

 

Zespół przedmiotowy przyrody, biologii i geografii 

przewodnicząca:

  •  

 

członkowie:

  • Helena Janikowska
  • Magdalena Januszewska
  • Piotr Moskwa
  • Michał Lisowski

 

Zespół przedmiotowy języka polskiego

przewodnicząca:

  • Magdalena Ślozowska

 

członkowie:

  • Izabela Bilicka
  • Karina Hennig
  • Beata Kwaśniewska
  • Anna Łajkowska
  • Małgorzata Pniewska

 

Zespół języków obcych

przewodnicząca:

  • Leśnikowska Joanna -język angielski

 

członkowie:

 

  • Łożyńska Daria  - język angielski
  • Dobecka Marta - język angielski
  • Konieczek Marta - język angielski
  • Nowak Sandra- język angielski
  • Senko Katarzyna- język niemiecki
  • Piotrowicz Joanna - język niemiecki, język angielski, 
  • Tracz Anna- język angielski 
  • Adrian-Byczuk Elżbieta- język angielski

 

Zespół nauczycieli historii

przewodnicząca:

  • Kokoszyńska Anna

 

członkowie:

  • Bożena Bielang
  • Milena Radziszewska - Senejko
  • Tomasz Gładkowski

 

Zespół nauczycieli religii

przewodnicząca:

  • Monika Kusiak

 

członkowie:

  • Mariola Fetta
  • Ks. Paweł Lemańczyk
  • Małgorzata Gładkowska

 

Zespół ds. integracji

Przewodnicząca:

  • Robak Agnieszka

 

członkowie:

  • Iwona Polańska 
  • Katarzyna Morawska
  • Ewa Marcinkowska
  • Jolanta Czyżewska
  • Joanna Krawiec
  • Anna Kocel
  • Daria Kwiatkowska
  • Milena Radziszewska - Senejko
  • Nadia Dombrowska
  • Mirosława Wójtowicz
  • Karolina Matusiak
  • Wioleta Labuda
  • Aleksandra Szalek
  • Izabela Kordek
  • Joanna Zembrzuska
  • Katarzyna Szembiot - Pietrzak
  • Iwona Kuzior
  • Joanna Chmiel
  • Irena Mindykowska

 

Zespół Wychowania Fizycznego

Przewodniczący:

  • Dymkowska Ewa

 

Członkowie:

  • Krystian Mucha
  • Justyna Nowak-Kalińska 
  • Hanna Orłowska 
  • Zbigniew Górniewicz
  • Aleksandra Szarzyńska 
  • Ewelina Smokowska 
  • Sławomir Tałach 
  • Michał Orłowski 
  • Michał Baltrukas 
  • Piotr Bartosiewicz 
  • Natalia Wrzałka - fizjoterapeutka 
  • Katarzyna Szembiot-Pietrzak - fizjoterapeutka
  • Mateusz Kochański
  • Monika Zakrzewska

 

Zespół przedmiotowy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Przewodnicząca:

  • Jolanta Czyżewska

 

Członkowie:

  • Iwona Polańska
  • Jolanta Czyżewska 
  • Sylwia Dziak
  • Anna Kocel 
  • Agnieszka Koronowska 
  • Joanna Krawiec 
  • Daria Kwiatkowska 
  • Izabela Kwiatkowska 
  • Wioleta Labuda
  • Ewa Marcinkowska
  • Katarzyna Morawska 
  • Małgorzata Potaczała 
  • Agnieszka Robak 
  • Katarzyna Rozenkiewicz
  • Iwona Scholtz-Litka 
  • Ewa Skrzypkowska 
  • Aleksandra Szalek
  • Katarzyna Szembiot-Pietrzak
  • Danuta Winiarczyk
  • Joanna Zembrzuska 
  • Katarzyna Sawicka
  • Paulina Sobczyńska 
  • Agnieszka Kalinowska 

 

Zespół przedmiotów artystycznych

Przewodnicząca:

  • przewodnicząca Iwona Hajdel-Miazga

 

Członkowie:

  • Marcin Janek
  • Joanna Cenkiel-Nogaczewska

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4
    ul. Kasprowicza 16
    83-000 Pruszcz Gdański
  • 58 682-20-24
    58 682-10-48

Galeria