Zajęcia pozalekcyjne

KOŁA ZAINTERESOWAŃ PROWADZONE W KLASACH  EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

                                                                                                          

L. P

Klasa

Przedmiot/rodzaj prowadzonych zajęć

Termin

Sala

Imię i nazwisko nauczyciela

  1.  

 

IA

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne
 i polonistyczne

Czwartek 7.05 -7.50

201

Marzena Kabzińska

  1.  

 

IB

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne

i polonistyczne

Piątek 7.05 -7.50

203

Stella Żmijewska

  1.  

 

IC

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne
i polonistyczne "Potrafię więcej"

Piątek 14.40 -15.25

203

Jolanta Czyżewska

  1.  

 

ID

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne
i polonistyczne.

Poniedziałek 10.45 -11.30

21

Magdalena Krzystoń

  1.  

 

IE

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne
i polonistyczne "Bawię się i umiem"

Piątek 11.50 – 12.35

Sala judo

Anna Makurat

  1.  

 

IF

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności polonistyczne.

Poniedziałek 11.50 – 12.35

201

Daria Kwiatkowska

  1.  

 

IIA

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne
i polonistyczne.

Środa 10.45 – 11.30

204

Joanna Krawiec

  1.  

 

IIB

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności matematyczne
i polonistyczne "Potrafię więcej"

Piątek 11.50 – 12.35

208

Katarzyna Sawicka

  1.  

 

IIC

Edukacja wczesnoszkolna /Kółko rozwijające umiejętności matematyczne dla klas II.

Wtorek 7.05 – 7.50

213

Katarzyna Rozenkiewicz

  1.  

IID

Edukacja wczesnoszkolna /Kółko "Mogę więcej"

Wtorek 15.25 – 16.10

213

Agnieszka Koronowska

  1.  

IIE

Edukacja wczesnoszkolna /Kółko kreatywne " Tęczowy świat".

Piątek 9.50-10.35

214

Anna Sońska

  1.  

IIF

Edukacja wczesnoszkolna/kółko doskonalące umiejętności polonistyczne.

Środa 7.05 – 7.50

214

Wioletta Marek

  1.  

IIIA

Edukacja wczesnoszkolna/ Kółko rozwijające umiejętności matematyczne
i polonistyczne.

Wtorek 7.05 – 7.50

Czwartek 11.45 – 12.30

208

Anna Kocel

  1.  

IIIB

 

Edukacja wczesnoszkolna/ 1. Kółko profilaktyki zdrowia. 2. Kółko plastyczne.

Środa 9.50 – 10.35

Wtorek 7.05 – 7.50

211

Sylwia Dziak

  1.  

IIIC

Edukacja wczesnoszkolna/ 1. Kółko matematyczne. 2. Kółko ortograficzne.

Środa 7.05 – 7.50

Piątek 7.05 – 7.50

211

Agnieszka Kalinowska

  1.  

 

IIID

Edukacja wczesnoszkolna/ 1. Kółko ortograficzne. 2. Kółko "Polski nie jest trudny"

 

 

Iwona Scholtz - Litka

  1.  

III E

Edukacja wczesnoszkolna/ 1. Kółko doskonalące umiejętności czytelnicze "Czytanie ze zrozumieniem -klucz do sukcesu". 2. Kółko ortograficzne

Poniedziałek 7.05 – 7.50

Wtorek 10.45 – 11.30

211

Paulina Sobczyńska

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4
    ul. Kasprowicza 16
    83-000 Pruszcz Gdański
  • 58 682-20-24
    58 682-10-48

Galeria