Sukces dzieci uczących się języka kaszubskiego w konkursie plastycznym.

Sukces dzieci uczących się języka kaszubskiego i Pani Danuty Winiarczyk w konkursie plastycznym zatytułowanym „100-lecie odzyskania niepodległości Polski. Franciszek Kręcki – pomorski bohater Niepodległej” zorganizowanym przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl Pomorze.

Uczniowie po raz kolejny zajęli czołową lokatę w trzeciej edycji konkursu plastycznego zatytułowanego „100-lecie odzyskania niepodległości Polski. Franciszek Kręcki – pomorski bohater Niepodległej” zorganizowanym przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl Pomorze. Sukces ten został nagrodzony wręczeniem 50 bezpłatnych zaproszeń dla dzieci uczących się j. kaszubskiego wraz z opiekunami na Kaszubski Mecz siatkarzy Trefla Gdańsk z Curpum Lubin.

Zapowiada się świetne sportowe widowisko w ERGO ARENIE!