• Konkurs dla uczniów klas IV - VIII

• 05.11.2022 19:27

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV - VIII uczestniczących w programie Aktywni Błękitni- szkoła przyjazna wodzie

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu 3 minutowego filmu lub fotoreportażu pokazującego sposoby  zagospodarowania wody deszczowej w domu, ogrodzie lub przestrzeni publicznej. Pokażcie proste sposoby na gromadzenie wody w okolicy. Jak można zatrzymać  deszcz lub spowolnić spływ wód, dbając o rozwój środowiska naturalnego?

Pracę możesz  wykonać indywidualnie lub w zespołach maksymalnie 3 - osobowych (w skład zespołu mogą wchodzić uczniowie tej samej klasy lub różnych klas jednej szkoły).

Materiał zgłoszony do Konkursu może zostać nakręcony przy pomocy telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego lub kamery.

Filmy, fotoreportaże muszą spełniać następujące wymagania techniczne: a) długość od 30 sek. do max. 3 min. b) format wmv, avi, mpeg2, mpeg4 lub mp4. c) Fotoreportaż złożony z 3 do 6 zdjęć (pliki w formacie jpg o wymiarach min. 700x700 i max. 120-1280 pikseli).

Prace konkursowe należy przesłać do 05 grudnia 2022 r. drogą elektroniczną na adres mailowy  Ewa.Wisniewska@wody.gov.pl  lub  Boguslaw.Pinkiewicz@wody.gov.pl  wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. (Można skorzystać z serwisu transferu plików, np. Wetransfer)

Ogłoszenie wyników 6.12.2022! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Wszystkie informacje na temat konkursu (regulamin i załączniki znajdują się na stronie   www.gdansk.wody.gov.pl  w zakładce Nasze działania – AKTYWNI BŁĘKITNI oraz poniżej

Regulamin_Konkurs___3 minuty z deszczem

Zalacznik_1_Konkurs_3_minuty_z_deszczem_