• Mini kurs mikroskopowania.

W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Potrafię mikroskopować”  uczniowie klas VIII doskonalili umiejętności mikroskopowania i wykonywali proste preparaty mikroskopowe z żywego materiału roślinnego. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu w małych grupach. Każdy uczeń miał swoje stanowisko do mikroskopowania. Taki „Mini kurs mikroskopowania” to 3 godziny lekcyjne dla każdego ucznia. Zajęcia kończą się sprawdzianem praktycznym. Wszyscy uczniowie świetnie wywiązali się z zadania praktycznego, a zachwytom obrazu spod mikroskopu nie było końca.

07.02.2020 14:17 | więcej »
  • "Potrafię mikroskopować"
    Rozpoczynają się zajęcia dla uczniów klas VII a, d i e w ramach innowacji pedagogicznej pt. „Potrafię mikroskopować”.
    Zajęcia będą odbywać się od marca do czerwca w grupach ćwiczeniowych.
    Uczniowie będą doskonalić umiejętności mikroskopowania i wykonywania prostych preparatów mikroskopowych.
    Zajęcia prowadzić będzie pani Magdalena Januszewska.
    15.03.2019 12:27 | więcej »