• Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego

• Szkolny Konkurs Przyrodniczy

• Serdecznie zapraszamy do udziału w II etapie  Szkolnego  Konkursu Przyrodniczego. Konkurs jest adresowany do uczniów klas 4-8.  Zapoznaj się z regulaminem konkursu .

regulamin_-_konkurs_przyrodniczy.pdf

Nauczyciele geografii, biologii i przyrody

• Wyniki I Etapu Szkolnego Konkursu Przyrodniczego

• Konkurs plastyczny " Eko kolorowanka"

•  Przedmiotem konkursu jest wykonanie według własnego pomysłu projektu

kolorowanki. Praca w formie kolorowanki musi składać się z jednej zamkniętej historii.
          Praca powinna zawierać elementy związane z CZYSTYM POWIETRZEM. Praca musi być wykonana w formacie A5. Wymaga się wykonania projektu kolorowanki na białym papierze, czarnym tuszem/mazakiem/kredką/ grafiką komputerową (rysunek konturowy), który będzie można dowolnie pokolorować. Prace mogą być indywidualne lub zbiorowe – max 2 osoby.

Regulamin konkursu do pobrania w formacie pdf -> tutaj.

• Szkolny konkurs przyrodniczy

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w szkolnym konkursie przyrodniczym. Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Regulamin_Szkolnego_konkursu_przyrodniczego.pdf

W pierwszym etapie wykonaj plakat, lapbook, lub pracę multimedialną. Pracę plastyczną oddaj swojemu nauczycielowi przyrody, biologii lub geografii. Jeżeli wykonasz prezentację multimedialną prześlij na przyrodnicze.konkursy@sp4gda.pl. Na prace czekamy do dnia 14.11.2022 r.

nauczyciele geografii, biologii i przyrody

• Wyniki konkursu wiedzy przyrodniczej

• Konkursy

• Zapraszamy do udziału w III etapie konkursu
          „Najlepszy przyrodnik szkoły”,
          który odbędzie się 31 maja 2019 r. o godzinie 8.00 na stołówce szkolnej

wymagane umiejętności:
          Klasa IV - ukształtowanie terenu,skały, środowisko wodne, obiekty chronione
          Klasa V – wirusy, grzyby, bakterie, porosty, mchy,paprotniki,pogoda, strefy klimatyczne świata,flora i fauna lasów równikowych.
          Klasa VI – strefy krajobrazowe, przystosowania roślin,cechy charakterystyczne kręgowców.
          Zapraszamy osoby biorące udział w I i II etapie.

H. Janikowska,M.Lisowski,P.Moskwa

• Nagłówek

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

• Nagłówek