Oddziały przedszkolne 2019

Rozwiązanie Konkursu patriotycznego w OP na ul. Kochanowskiego 8.

28.01.2020 21:40
      W piątek 13 grudnia w OP na ul. Kochanowskiego 8 nastąpiło rozwiązanie plastycznego konkursu patriotycznego zorganizowanego przez panią Ewelinę Milecką. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wszystkim dzieciom oraz Rodzicom i dziękujemy za udział w konkursie!!!

Zajęcie otwarte w grupie "Pajacyki".

28.01.2020 21:56
      W dniu 9.12.2019r. do OP na ul. Kochanowskiego 8 wychowawczyni, pani Anna Romaszkiewicz zaprosiła Rodziców z grupy "Pajacyki" do wspólnego zdobienia pierniczków . Jest to jeden ze zwyczajów zwiastujących nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Było miło, pachnąco i pysznie. Z pewnością był to rodzinnie spędzony czas!

Przedstawienie grupy "Krasnale" dla zaproszonych gości.

27.01.2020 23:57
      W dniu 10.12.2019r. wychowawczynie grupy "Krasnale"- panie Beata Kisiel i Zofia Skrzypiec zaprosiły wszystkie dzieci i pracowników z OP na ul. Kochanowskiego 8 na przedstawienie pt. "Humory zimy". Wspaniale przygotowani mali aktorzy dali z siebie wszystko, za co otrzymali gromkie brawa od widzów!!!

Dzieci z OP na ul. Kochanowskiego na spektaklu teatralnym.

28.01.2020 21:42
      W dniu 9.12.2019r. w Oddziałach Przedszkolnych na ul. Kochanowskiego dzieci miały okazje obejrzeć przedstawienie wykonane przez teatr "Qfer". Tym razem aktorzy zaprosili małych widzów na "Opowieść Wigilijną". Było bardzo magicznie i wszystkim zaczęła udzielać się przedświąteczna atmosfera! dziękujemy naszej Radzie Rodziców za sfinansowanie przedstawienia!!!

Warsztaty z Panią florystką- grupa "Motylki".

28.01.2020 22:01
      W dniu 9.12.2019r. dzieci z grupy "Motylki" miały wielką przyjemność uczestniczyć w kolejnych zajęciach z preorientacji zawodowej. Tym razem mama jednej z uczennic - pani Agnieszka Majewska zapoznała je z zawodem florystki. Dzieciom bardzo podobały się kolorowe ozdoby do kwiatów i ciekawe narzędzia, których używa się do wykonywania bukietów i wiązanek. Podczas krótkiej pogadanki, dowiedziały się jak zrobić stroik na świąteczny stół, a później własnoręcznie go wykonały. W ten sposób przybliżyliśmy się nastrojem do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo dziękuje Pani Agnieszce za poświęcony czas i przygotowanie materiałów do wykonania przez dzieci stroików. Wychowawca- Zofia Gilewska.